неділя, 31 травня 2009 19:08

"Ворскла" перемогла "Шахтар" у фіналі Кубка України

Футбольний клуб "Ворскла" став переможцем Кубка України з футболу, обігравши у фінальному матчі донецький "Шахтар" (1:0).

Єдиний м"яч в цій зустрічі був забитий на 49-ій хвилині. Захисник "Шахтаря" Олександр Кучер пішов вперед і втратив м"яч, ніхто не встиг підстрахувати його. В результаті хавбек "Ворскли" Філіп Деспотовскі ввірвався в чужу штрафну і пробив з гострого кута - першим на добиванні виявився Сачко, який головою в падінні послав м"яч у ворота П"ятова.

На 57-ій хвилині "Шахтар" залишився без Фернандіньо

А на 57-ій хвилині "Шахтар" залишився в меншості - Фернандіньо грубо атакував Маркоскі, за що і отримав червону картку. Відігратися донеччани не змогли.

Таким чином полтавська "Ворскла" вперше в своїй історії завоювала Кубок України.

Ворскла - Шахтар 1:0

Гол: Сачко, 49

Ворскла: Долганський, Деспотовскі, Далкку, Краснопьоров, Маркоскі, Кулаков (Главіна, 80), Цуррі, Ярмаш, Єсін (Локтіонов, 88), Чеснаков, Сачко (Янузі, 70)

Шахтар: П"ятов, Срна, Чигринський, Кучер, Шевчук, Хюбшман, Гай (Вілліан, 55), Фернандіньо, Жадсон (Левандовскі, 75), Луіс Адріано, Гладкий (Селезньов, 64)

Вилучений: Фернандіньо, 57

За матеріалами Football.ua, LiveSport.ru

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" перемогла "Шахтар" у фіналі Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua