пʼятниця, 15 червня 2018 22:02

Португалія та Іспанія зіграли в феєричну нічию

Центральний матч ігрового дня: Португалія - Іспанія

Добрий вечір шановні вболівальники! За лічені хвилини розпочнеться центральний матч другого ігрового дня Кубку світу. Португалія протистоятиме збірній Іспанії.

Португальці підходять до матчу в понвій бойовій готовності. А от стан іспанців викликає запитання. Який вплив на гру "фурій рохи" матиме скандал з відставкою тренера за добу до старту турніру? Відповідь на це питання дізнаємось вже за кілька годин.

Цей матч, скоріше за все, стане вирішальним у боротьбі за перше місце в групі. Навряд чи хтось з суперників зможе нав'язати боротьбу за перші два місця в групі.

Стартові склади:

Португалія: Патрісіу – Соареш, Пепе, Фонте, Геррейро – Карвалью, Моутінью, Бруно Фернандеш – Бернарду Сілва, Гедеш, Роналду(к)

Іспанія: Де Хеа – Начо, Піке, Рамос(к), Альба – Бускетс, Коке – Давід Сілва, Іско, Іньєста – Дієго Коста

Стартовий свисток!

3' Пенальті! Арбітр призначає одинадцятиметровий за фол проти Роналду! Начо збив Криштіану.

4' Гоооооол! Сам Роналду і реалізовує удар з позначки! Без шансів для воротаря пробив португалець. 1:0.

10' Окрім пенальті, команди моментів поки не створюють. Йде боротьба за центр поля.

Відео пенальті:

14' Іспанія взяла м'яч під контроль. Поступово просуваються до воріт суперника. Чекаємо на моменти та контраатки португальців.

16` Непогано вибігали португальці в контратаку, але останнього пасу не вистачило. Арбітр матчу Джанлукі Роккі виписав жовту картку Серхіо Бускетсу.

20' Надійні в захисті португльці. Недають розвернутись Кості та Іско, повністю виключили атакувальну міць "фурії рохи". Принаймні поки що.

22' Класну контру запороли португальці. Вибігли "3 в 2", Роналду викотив м'яч нападнику в район 11 метрів, але той приборкати м'яч та пробити не зміг.

24' ГОООООЛ! Не забиваєш ти, забивають тобі. Дієго Коста сам накрутив трьох захисників та пробив точно в нижній кут! 1:1

26' Ще момент у Іспанії! Іско пробивав з дальньої дистанції. М'яч від поперечини влучив у лінію воріт. На повторі видно, що м'яч лінію не перетнув. Немає голу.

32' Заспокоїлась гра, але щось мені підказує, що ненадовго.

Гол Дієго Кости до вашої уваги:

35' Іньєста пробивав з лівої, м'яч після невеличкого рикошету пролетів в кількох сантиметрах від стійки.

40' Не хочуть команди ризикувати в кінці тайму. Без моментів команди в останні хвилини першого тайму.

42' Іско пробивав з лінії штрафного майданчику. Патрісіу на місці.

44' Гоооол! Дубль робить Криштіану Роналду. Але без явної помилки Давіда Де Хеа не обійшлось. Синдром Каріуса в воротаря "МЮ". М'яч летів сильно, але прямо по центру, а воротар не зміг його відбити.

Перерва! Цікавий перший тайм ми побачили. З нетерпінням чекаємо проджовження.

Статистика першого тайму:

Володіння: 37% - 63%

Удари(в площину): 4(2) - 9(3)

Фоли: 4 - 3

Другий гол Роналду:

Другий тайм!

49' Активніші португальці на початку тайму, але до ударів поки справа не доходить.

55' Гоооооол! Знову дубль! Цього разу Дієго Коста. Після подачі випередив захисника та з кількох метрів розстріляв ворота. 2:2

58' Гооооолооол! Оце так матч! Начо Фернандес забиває фантастичним ударом з-за меж штрафного майданчика. Нача пійммав м'яч на ногу та пробив з льоту. М'яч від стійки залетів у ворота! 2:3

За три хвилини перевернули все іспанці з ніг на голову. Чекаємо на відповідь португальців

Гол Начо, насолоджуйтесь:

63' Португальці заволоділи тимчасовою перевагою. Однак гостроти біля воріт Де Хеа в другому таймі вони поки не створили.

70' Коста мав шанс оформити хет-трик, але не влучив як слід по м'ячу з вигідної позиції.

75' Іспанці вишикували кільіка рядів оборони. Португальці не знають, що з цим робити, півзахисники розводять руками, а Роналду виступає в ролі плеймейкера.

83' "Фурія роха" переходитьв режим догравання. Однак португальці однозначно влаштують штурм. Бодай один бал вони хочуть отримати.

87' ФАНТАСТИКА! ГОООООООЛЛ! Космічний матч! Космічний м'яч! Криштіану - хет-трик! Роналду зі штрафного забив у самісіньку дев'ятку воріт Де Хеа. 3:3! Воротар навіть не ворухнувся.

Шедевр Роналду:

90+1' Португальці на куражі біжать вперед. Хочуть вирвати перемогу. А іспанці посипались. Чотири хвилини додав арбітр

Дуже шкода, що такий матч завершується. Феєричний футбол продемонстрували команди. По більше б таких матчів.

Фінальний свисток! Класний та видовищний футбол продемонстрували представники піренейського півострову. Матч який за пристрастями та розвитком події гідний фіналу.

Нічия фаворитів, яким тепер доведеться вирішувати долю першого місця заочно. Хто наколотить більше м'ячів у ворота Марокко та Ірану - той і буде перший.

Зараз ви читаєте новину «Португалія та Іспанія зіграли в феєричну нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua