середа, 20 травня 2015 18:53

Півфінал Кубку України. "Шахтар" - "Дніпро" - 1:1
15

Вітання всім вболівальникам! Сьогодні проходять матчі-відповіді півфіналу Кубка України. Простіше кажучи, визначаться фіналісти турніру.

Київське "Динамо" та донецький "Олімпік" розпочнуть свій матч о 19:00. Перша зустріч команд завершилася без забитих голів - 0:0. Донецький "Шахтар" на "Львів-Арені" прийме дніпропетровський "Дніпро" на півгодини пізніше. "Гірники" мають фору в один м'яч, забитий у першій грі суперників.

Кубок України

Півфінал

Матч-відповідь

"Шахтар" Донецьк - "Дніпро" Дніпропетровськ - 0:1

ШАХТАР: П'ятов - Срна (к), Кучер, Ракицький, Шевчук - Степаненко - Ілсіньо, Марлос, Тейшейра, Тайсон - Гладкий.

Запасні: Каніболоцький, Кривцов, Дентіньо, Фред, Бернард, Веллінгтон, Луїс Адріано.

ДНІПРО: Бойко - Федецький, Дуглас, Чеберячко, Матос - Канкава, Федорчук - Лучкевич, Ротань (к), Коноплянка - Калінич.

Запасні: Лаштувка, Влад, Ксьонз, Безус, Шахов, Гуйє, Матеус.

"Динамо" достроково стало чемпіоном України, "Дніпро" зіграє у фіналі Ліги Європи. Щоб не залишитися взагалі без трофеїв, "Шахтар" спробує вибороти національний Кубок. Друге лігочемпіонівське місце "гірники" теж навряд чи віддадуть.

До речі, 6 років тому "Шахтар" переміг бременський "Вердер" у Стамбулі і привіз в Україну Кубок УЄФА. У наступному сезоні турнір вже носив назву Ліга Європи. І 27 травня "Дніпро" спробує виграти трофей у матчі з діючим переможцем ЛЄ іспанською "Севільєю".

Якщо у матчі чемпіонату проти київського "Динамо" Мирон Маркевич випустив на поле напіврезервний склад, то сьогодні "Дніпро" проводить генеральну репетицію перед Варшавою. Мирон Богданович з перших хвилин випускає Бойка, Федецького, Ротаня і Коноплянку. На вістрі зіграє Нікола Калінич. Гроза "Наполі" Євген Селезньов пропускає матч через ушкодження (коліно).

І ще одна важлива персона без якої гра не відбудеться. Головний арбітр зустрічі - Анатолій Абдула з Харкова.

ПЕРШИЙ ТАЙМ

1 Господарі розіграли м'яч у центральному колі.

3 Захисники і півзахисники дві хвилини пасують одне одному перед власним штрафним майданчиком. Дніпряни активно пресингували гравців "Шахтаря" і не давали їм простору для розіграшу атаки

6 Срна з флангу подавав на Гладкого. Федецький виграв боротьбу на другому поверсі і перевів м'яч на кутовий

7 Бойко надійно зіграв на виході

8 Коноплянка пробив повз стінку зі штрафного. М'яч пройшов недалеко від штанги

9 Хороший момент у Коноплянки. Євген з лінії штрафного бив по центру і П'ятов рукою перевів м'яч на кутовий з-під поперечини. Перед тим трапився цікавий момент за участю Федорчука і Ротаня. Футболісти мало не зійшли в єдиноборстві і капітан дав легкий втик Валерію.

12 А вболівальники "Арени Львів" підтримують гостей. Вболівальники скандують "Дніпро! Дніпро!"

13 П'ятов врятував ворота після удару Федорчука. Атака "Дніпра" продовжилась і завершилась неточним ударом Федецького

18 Калінич!!!! Нікола двічі міг забити, але спочатку не зміг обіграти П'ятова, а під час дургої спроби не влучив по м'ячу. А ворота були порожніми... Дуже сильно команда Маркевича проводить початок матчу

22 Вболівальники свистять, коли м'яч у "Шахтаря"

24 Ротань закручував м'яч у ближній кут з кутового. П'ятов ліквідував загрозу. Перед тим Бойко ногою виконав сейв після удару Марлоса

27 Ілсіньо жорстко зустрів Ротаня і отримав усне зауваження від Абдули

30 ГООООООООООООЛ! Нікола Калінич відкриває рахунок у матчі. Хорват втік у контратаку, Ілсіньо намагався наздогнати нападника, але відстав настільки, що читав лише прізвище на спині. Калінич обіграв П'ятова, який вийшов з воріт і намагався звузити кут обстрілу. Красивий вийшов гол, але "гірники" перед тим апелювали до арбітра, вказуючи, що під час їх атаки Федецький завалив Степаненка у штрафному майданчику. Пробачив Абдула дніпрян у цьому моменті. Можна було давати пенальті у ворота Бойка.

32 Тейшейра та Канкава договорились до жовтих карток.

37 "Шахтар" подав кутовий. Гладкий виграв боротьбу у Дугласа і пробив головою не так і далеко від штанги

42 Сейв Бойка!!! Тайсон подав кутовий на Срну, який розмістився за межами штрафного майданчика і сильно пробив по воротах. Але Бойко ще й не такі м'ячі відбивав. Кучер намагався зіграти на добиванні, але нічого хорошого з цього не вийшло

44 А тепер Бойко відбив удар Шевчука

45 Абдула відправляє команди на перерву. Не простий матч для бригади арбітрів.

ПЕРЕРВА Дуже хороший перший тайм. Навіть чудовий! "Дніпро" на "Арені Львів" показує як і завдяки чому зміг дійти до фіналу Ліги Європи. Завдяки голу Ніколи Калінича загальний рахунок став 1:1. Очікуємо на не менш класну гру у другому таймі.

Тим часом вже визначився перший фіналіст Кубка України. І ним очікувано стало київське "Динамо". Так, на "Олімпійському" ще триває другий тайм, але на 60-й хвилині рахунок у матчі 3:0 на користь киян. Дублем відзначився Мігель Велозу. Ще один м'яч на рахунку Андрія Ярмоленка.

ДРУГИЙ ТАЙМ

46 Продовжуємо гру. У перерві наставники обійшлися без замін

47 Володимир Єзерський, помічник Маркевича, щось активно обговорює з четвертим арбітром Євгеном Арановським

53 Федорчук зазнає ушкодження на рівному місці. І "засвічує" свої патріотичні щитки синьо-жовтого кольору з іменами дітей. Для "Дніпра" важливо зберегти бойовий склад перед "Севільєю" і уникнути травм

56 Роман Безус вислуховує настанови від Єзерського і готується вийти на поле. Тим часом першу заміну проводить Луческу. Фред гратиме замість Ілсіньо

60 Маркевич знімає з гри Федорчука. На поле виходить Безус. З виходом Романа на поле "Дніпро" перейшов на схему 1-4-1-4-1

62 Медики чаклують над ногою Коноплянки. Фред зачепив бутсою Євгена

64 Поперечина рятує "Дніпро"! Степаненко з-за меж штрафного майданчика наважився на удар по воротах Бойка. М'яч летів з такою силою, що ледь не зламав поперечини

67 Марлос бив у дальній кут, але м'яч пройшов повз ворота

69 Дуже компактно і щільно захищається "Дніпро". Гравцям "Шахтаря" важко підібратися навіть до штрафного майданчика

72 Марлос поступається місцем на полі Луїсу Адріано. Тепер "гірники" грають з двома нападниками

76 ГОООООООООООЛ! Луїс Адріано реалізовує пенальті. Бойко вгадав напрям польоту м'яча, але не зміг нічого з ним вдіяти. Бразилець емоційно святкував гол, провокуючи вболівальників прихильних до "Дніпра", і цілував емблему "Шахтаря". Абдула призначив 11-метровий за поштовх Канкави у спину Гладкому. Рефері виправився за перший тайм

77 Лучкевич іде з поля. Гру продовжить досвідчений Матеус

78 Фред і Коноплянка поштовхалися і отримали по жовтій картці

79 Срна грубо зіграв проти Коноплянки і теж побачив перед собою жовтий шматок пластика

83 І ще одна заміна від Маркевича. Шахов міняє Канкаву. Тепер Ротань гратиме опорника

88 Дальній удар Коноплянки. П'ятов спокійно забирає м'яч у руки

89 "Арена Львів" співає гімн України

90 Багато боротьби та емоцій на полі і поза ним. Арановський намагається заспокоїти лавку запасних "Дніпра"

90+5 Фантастика! Калінич боковими ножицями (і як він так зумів там вивернутися) з-під Кучера пробив по воротах П'ятова. Андрій видав класний сейв.

90+6 П'ятов отримує жовту карточку за затримку часу.

Все, "Шахтар" вийшов у фінал!

Ох, і гарячий матч, особливо його кінцівка. Після фінального свистка Срна і Калінич почали активно з'ясовувати стосунки. Якби хорватів не розтягли, то могло вийти ще те побоїще. При чому "спілкування"  продовжувалося навіть у підтрибунному приміщенні.

Сама гра була доволі рівною з великою кількістю гольових моментів. "Шахтар" пройшов далі завдяки голу забитому у першому матчі. Загальний рахунок протистояння - 2:1 на користь "гірників".

"Динамо" обіграло "Олімпік" з рахунком 4:1. Фінал Кубка України пройде 4 червня на "Олімпійському".

Зараз ви читаєте новину «Півфінал Кубку України. "Шахтар" - "Дніпро" - 1:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua