понеділок, 08 квітня 2013 10:33

"Не кращу гру проти "Шахтаря" показали Гусєв та Ідейє" - Федорчук

"Кияни епізодами по 15-20 хвилин демонстрували непогану гру" - Федорчук ФОТО: shakhtar.com

Колишній тренер вінницької "Ниви" Олег Федорчук вважає, що київське "Динамо" ще не готове перемагати команди рівня "Шахтаря".

"На відміну від "Шахтаря" в "Динамо" триває перебудова гри. Стабільного малюнку, якості ще немає. Учорашній матч нагадав гру проти "Бордо". Був сильний емоційний сплеск. За рахунок цього кияни епізодами по 15-20 хвилин демонстрували непогану гру.

Як у грі з французами мали багато моментів, однак не змогли реалізувати декілька з них. Але ж не слід забувати, що були помилки в центрі оборони. Випав із гри Тайво. Не кращу гру показали Гусєв та Ідейє.

При цьому "гірники" не демонстрували нічого видатного. Донечани зараз грають гірше ніж восени."

Федорчук відзначає прогрес у грі "Динамо".

"У порівнянні з осіннім матчем проти "Металіста" нинішнє "Динамо" різниться як небо і земля. Усі відмічають функціональний стан, який дозволяє пресингувати на половині поля суперників, відбирати м'яч на ближніх підступах до карного майданчика.

Але у вчорашній грі клас гравців "Шахтаря" виявився вищим. Донецьк не пробачив киянам помилок," – каже фахівець.

Нагадаємо, "Шахтар" обіграв київське "Динамо" з рахунком 2:1 на НСК "Олімпійський" у матчі 23-го туру чемпіонату України.

Зараз ви читаєте новину «"Не кращу гру проти "Шахтаря" показали Гусєв та Ідейє" - Федорчук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua