понеділок, 16 вересня 2013 11:20

Мхітарян допоміг "Боруссії" розгромити "Гамбург": результати 5-го туру бундесліги

Дортмундська "Боруссія" відвантажила вдома шість м'ячів "Гамбургу", продовживши успішний початок сезону, тоді як "Баварія" була сильнішою від "Ганновера" .

Завдяки голам П'єр-Емеріка Обамеянга і Генріха Мхітаряна дортмундці вели з рахунком 2:0 вже після 22 хвилин. Правда, до початку другого тайму гості відігралися, чим тільки розлютили "Боруссію", котра відповіла голами Обамеянга, Марко Ройса і дублем Роберта Левандовські. Таким чином, дортмундці перемогли у всіх п'яти матчах на старті бундесліги.

Втративши очки у попередньому турі, "Баварія" відігралася на "Ганновері", хоча перший тайм команди провели без голів. На 51-й хвилині Маріо Манджукич вразив ворота суперника з пасу Тоні Крооса, а другий м'яч забив кращий гравець Європи за версією УЄФА Франк Рібері. Француз відзначився після того, як голкіпер парирував удар Ар'єна Роббена.

"Байєр" (суперник "Шахтаря" у Лізі чемпіонів) оговтався від недавньої поразки у грі з "Шальке", перемігши з рахунком 3:1 "Вольфсбург". Дубль на рахунку Штефана Кісслінга. "Шальке" тим часом добився у матчі з "Майнцем -05" другої перемоги в сезоні (1:0), і приніс її дальній удар новачка гельзенкірхенців Кевін-Прінс Боатенг.

Вацлав Кадлець забив два голи за "Франкфурт" з Айнтрахта, який впевнено обіграв "Вердер" у Бремені - 3:0. Продовжує видужувати "Штутгарт", який почав сезон з трьох поразок. У п'ятницю шваби здобули у зустрічі з "Гертою" другу перемогу у двох турах, для чого вистачило одного голу Крістіана Гентнера, повідомляє УЄФА.

Чемпіонат Німеччини

5- й тур

Баварія - Ганновер 96 2:0 (0:0 , 2:0)

Голи : 1:0 - 51 Манджукич , 2:0 - 64 Рібері.

Баварія - Нойєр, Лам, Рафінья, ван Бюйтен, Дж.Боатенг (Данте, 68), Алаба, Роббен, Кроос (Кірхгофф, 86), Рібері (Шачирі, 81), Мюллер, Манджукич.

Байєр - Вольфсбург 3:1 (1:1 , 2:0)

Голи: 1:0 - 24 Сем, 1:1 - 39 Оліч, 2:1 - 65 Кісслінг, 3:1 - 90 Кісслінг.

Вилучення: Л. Густаво , 85 ( Вольфсбург) .

Вердер - Айнтрахт Ф 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - 14 Кадлець, 0:2 - 34 Кадлець, 0:3 - 77, автогол Предль.

Вилучення: ді Санто, 26 (Вердер) .

Майнц - Шальке 04 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 34 Боатенг .

Аугсбург - Фрайбург 2:1 (0:0 , 2:1)

Голи: 0:1 - 46 Мехмеді, 1:1 - 62 Халіл Алтинтоп, 2:1 - 89 Вернер.

Боруссія Д - Гамбург 6:2 (2:1 , 4:1)

Голи: 1:0 - 19 Обамеянг, 2:0 - 22 Мхітарян, 2:1 - 26 Жи Гін Лам , 2:2 - 49 Вестерманн, 3:2 - 65 Обамеянг, 4:2 - 73 Левандовскі, 5:2 - 74 Ройс, 6:2 - 81 Левандовскі.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Гросскройтц, Суботіч (Папастатопулос, 63), Хуммельс, Шмельцер (Дурм, 79), Бендер, Шахін, Обамеянг, Мхітарян (Хофманн, 79), Ройс, Левандовські.

Хоффенхайм 1899 - Боруссія М 2:1 (1:0 , 1:1)

Голи: 1:0 - 45 Модест, 2:0 - 54 Фолланд, 2:1 - 75 Хргота.

Айнтрахт Б - Нюрнберг 1:1 (0:1 , 1:0)

Голи: 0:1 - 28 Глоушек, 1:1 - 70 Елабделлауі.

Герта - Штутгарт 0:1 (0:0, 0:1)

Гол : 0:1 - 49 Гентнер.

Зараз ви читаєте новину «Мхітарян допоміг "Боруссії" розгромити "Гамбург": результати 5-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua