неділя, 07 жовтня 2012 21:36

"Металіст" у Харкові не зумів зупинити "Шахтар"

Мирона Маркевича вилучили в матчі з "Шахтарем". Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" обіграв на виїзді харківський "Металіст" з рахунком 2:0 в матчі 11-го туру української прем'єр-ліги.

"Гірники" втілили свою ігрову перевагу в результат ще в першому таймі. На 16-й хвилині "Шахтар" заробив пенальті після фолу Гуйє на Хюбшмані у власному штрафному майданчику, однак Вілліан 11-метровий удар не реалізував. Крім того, з лави запасних був вилучений головний тренер харківської команди Мирон Маркевич, який бурхливо висловлював своє невдоволення рішенням рефері.

На 26-й хвилині Фернандіньо гострим пасом з центру поля "розрізав" оборону "Металіста", вивів Мхітаряна один на один з Горяїновим, а вірменський півзахисник оформив 14-й свій гол у сезоні.

Перед свистком на перерву "Шахтар" подвоїв свою перевагу завдяки точному дальньому удару Ілсіньо. Бразилець після передачі Вілліана потужно вистрілив з-за меж штрафного майданчика у ближній верхній кут воріт харківської команди.

"Металісту", який другий тайм провів в атаках, вдалося забити лише під завісу поєдинку, проте гол Крістальдо скасував арбітр, який побачив у аргентинця офсайд.