понеділок, 12 вересня 2016 17:36

"Манчестер Сіті" виграв дербі і зберіг лідерство: результати 4-го туру АПЛ

В Англії пройшли матчі 4-го туру прем'єр-ліги.

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моурінью програв своє перше манкуніанське дербі.

"Червоні дияволи" з рахунком 1:2 поступилися "Манчестер Сіті", яким керує Хосеп Гвардіола. Всі м'ячі були забиті у першому таймі. У складі переможців відзначилися Кевін де Брюйне (на 15-й хвилині) і Келечі Іхеаначо (36). У господарів м'яч на рахунку Златана Ібрагімовича (42).

"Городяни" здобули четверту перемогу поспіль на старті сезону, "Юнайтед" втратив перші очки в чемпіонаті.

"Манчестер Сіті" з 12 очками зберіг лідерство в першості Англії, "Манчестер Юнайтед" з дев'ятьма залишився на третій позиції.

Додамо, що "МЮ" є суперником луганської "Зорі" в Лізі Європи.

Чемпіонат Англії

4-й тур

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 15 де Брюйне, 0:2 - 36 Іхеаначо, 1:2 - 42 Ібрагімович.

Вест Хем - Вотфорд 2:4 (2:2, 0:2)

Голи: 1:0 - 5 Антоніо, 2:0 - 33 Антоніо, 2:1 - 41 Ігало, 2:2 - 45 Діні, 2:3 - 53 Капу, 2:4 - 63 Холебас.

Борнмут - Вест Бромвіч 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 79 Вілсон.

Арсенал - Саутгемптон 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 18, автогол Чех, 1:1 - 29 Кошельни, 2:1 - 90, пенальті Касорла.

Бернлі - Халл 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 72 Дефур, 1:1 - 90 Снодграсс.

Мідлсбро - Крістал Пелас 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 16 Бентеке, 1:1 - 38 Айяла, 1:2 - 47 Заа.

Сток Сіті - Тоттенхем 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - 41 Сон Хін Мін, 0:2 - 56 Сон Хін Мін, 0:3 - 59 Аллі, 0:4 - 70 Кейн.

Ліверпуль - Лестер 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 13 Фірміно, 2:0 - 31 Мане, 2:1 - 38 Варді, 3:1 - 56 Лаллана, 4:1 - 89 Фірміно.

Суонсі - Челсі 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 18 Дієго Коста, 1:1 - 59, пенальті Сігурдссон, 2:1 - 62 Фер, 2:2 - 81 Дієго.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" виграв дербі і зберіг лідерство: результати 4-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua