вівторок, 24 квітня 2018 21:22

"Ліверпуль" - "Рома" 5:2. Англійці не втримали перевагу в п'ять м'ячів

Салах став головною ударною силою "Ліверпуля". Фото: livesport.ru

У вівторок, 24 квітня, відбудеться перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між "Ліверпулем" та "Ромою".

Gazeta.ua проведе для вас онлайн поєдинку.

Судитиме гру німецька бригада арбітрів на чолі з Феліксом Брихом. Йому асистуватимуть Марк Борш і Штефан Лупп, додаткові асистенти - Бастіан Данкерт і Марко Фріц. Четвертий рефері - Маркус Хеккер.

До речі, Брих працював і на першому матчі "Ліверпуля" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів, в якому "червоні" здолали "Манчестер Сіті" (3:0).

"Ліверпуль": Каріус, ван Дейк, Ловрен, Мілнер, Робертсон, Александер-Арнолд, Окслейд-Чемберлен, Фірміно, Салах, Хендерсон, Мане

"Рома": Аліссон, Наінгголан, Жуан Жезус, Стротман, Коларов, Де Россі, Юндер, Фасіо, Флоренці, Манолас, Джеко

1' Матч почався

2' Після страмкої атаки Стротман наніс перший удар у поєдинку - голкіпер англійців врятував свою команду.

3' У відповідь Салах пройшов правим флангом і лівою намагався "закрутити" в дальній кут - Аліссон забрав м'яч.

5' Курйоз у матчі: асистент арбітра зламав флажок і з великим запізненням зафіксував офсайд у Фірміно.

8' Окслейд-Чемберлен пробив з-за меж штрафного по центру - прямо в руки воротарю.

14' Коларов небезпечно навішував з лівого флангу - Каріус "зняв" м'яч з голови Джеко.

16' У боротьбі з Коларовим травму отримав Окслейд-Чемберлен, який не зміг продовжити гру. Одразу побіг розминатися Вейналдум, який за хвилину вийшов на поле.

18' Блискучий шанс у "Роми": Коларов з дальньої відстані "вистрелив" по воротах - голкіпер перевів м'яч у поперечину!

25' Арбітр показав перше попередження - Жезус брутально зіграв проти суперника і заробив небезпечний штрафний, який "Ліверпуль" зрештою не використав.

28' Фантастичний момент у "Ліверпуль": Мане з центру пля втік від опонента, вийшов віч-на-віч з голкіпером, але з вигідної позиції пробив вище воріт! Шалено поталанило "Ромі".

29' Салах в черговий раз намагався обвідним ударом засмутити суперника - воротар опинився на висоті.

34' Мане забив після пасу Мілнера, але арбітр справедливо зафіксував офсайд.

35' 1:0 - Салах шедевральним ударом вивів "Ліверпуль" уперед.

38' Грандіозний момент у англійців: після подачі кутового Ловрен поцілив головою у поперечину!

39' Александер-Арнолд отримав попередження за грубу гру.

40' Аліссон врятував свою команду після удару Вейналдума.

45' 2:0 - Фірміно чудовим пасом вивів Салаха на "побачення" з воротарем і єгипетський форвард в стилі Ліонеля Мессі елегантно перекинув м'яч через Аліссона. Ще один шедевр від Мохамеда!

Перерва

46' Почався другий тайм. Одна заміна у "Роми": замість Ундера вийшов Шик.

48' Александер-Арнолд пробив зі штрафного з дальньої дистанції - м'яч потрапив у "стінку".

51' Після прострілу Наїнголана м'яч потрапив у руку Ловрену, арбітр був близько і вирішив не вказувати на 11-метрову позначку.

54' Після помилки римлян партнери вивіли Мане на ударну позицію, однак асистент зафіксував суперечливе положення поза грою.

55' 3:0 - після пасу Салаха, яки знаходився в офсайді, відзначився Мане. Асистент очевидно помилився.

59' Після пасу Коларова метрів з 16 пробив Шик, але невдало.

61' 4:0 - Салах обіграв в штрафному опонента, прострілив вздовж лінії воріт і Фірміно с близкої відстані зробив рахунок непристойним.

69' 5:0 - після подачі з кутового від Мілнера боротьбу на "другому поверсі" виграв Фірміно і оформив дубль.

73' Голевий момент створили італійці: після подачі з лівого фланга прицільний удар головою наніс Шик, однак "Ліверпуль" врятував страж воріт.

81' 5:1 - Наїнгголан майстерно віддав передачу в штрафний на Джеко, який зупинив м'яч грудьми і зробив рахунок не таким принизливим для "Роми".

85' 5:2 - Перротті, який вийшов на заміну, реалізував пенальті. 11-метровий рефері призначив після помилки Мілнера, який зіграв рукою у своєму штрафному після удару Наїнгголана.

90' Після швидкої комбінації Наїнгголан пробив з-за меж штрафного - трохи неточно.

90+4' - Кінець матчу.

У середу, 25 квітня, відбудеться другий матч півфіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" та "Баварією".

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" - "Рома" 5:2. Англійці не втримали перевагу в п'ять м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua