пʼятниця, 01 липня 2016 12:16

Левандовські забив португальцям найшвидший гол цьогорічного Євро

Роберт Левандовські. Фото: afp.com

Нападаючий збірної Польщі Роберт Левандовські забив найшвидший гол поточного Євро-2016 у Франції в ворота португальців в чвертьфіналі турніру, повідомляє sportbox.ru.

Польський бомбардир відправив м'яч у ворота збірної Португалії, коли на секундомірі була відмітка в 1 хвилину і 40 секунд від стартового свистка.

Раніше найшвидший гол на Євро-2016 був на рахунку ірландця Роберта Бреді (2:00) в ворота французів.

Найшвидший гол в історії чемпіонатів Європи на рахунку російського форварда Дмитра Кириченка, який відзначився на Євро-2004 на 1:07 від початку матчу.

Зараз ви читаєте новину «Левандовські забив португальцям найшвидший гол цьогорічного Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua