пʼятниця, 11 листопада 2016 13:30

"Куда ты прешь, су..а?" - збірна Росії зганьбилася в матчі з азіатами

Збірна Росії із футболу програла команді Катару в товариському матчі. Зустріч у Досі завершилася з рахунком 2:1.

У першому таймі арбітр поставив три пенальті. Два - до воріт Росії (з яких один господарі реалізувати не змогли) і ще один 11-метровий - Катару. У другому таймі основний голкіпер гостей Ігор Акінфєєв отримав травму. Його замінили на Станіслава Крацюка, який через 20 хв пропустив ще один гол.

У росіян був чудовий шанс відігратися, коли рефері за 4 хв до кінця поставив ще один пенальті до воріт азіатів. Однак Кокорін пробив близько до центру воріт, і голкіпер парирував удар.

"Катар, у тебя же чемпионат на четыре года позже, куда ты прешь, су..а?", - так прокоментував поразку російської команди відомий футбольний коментатор Василь Уткін.

Збірна Катару, зазначимо, посіла 91-е місце в рейтингу ФІФА. Водночас Росія - 53-тя.

"Катар - Росія" - 2:1 (1:1)

Голи: Самедов 5 "(пенальті) - 0:1, Хухи 35" (пенальті) - 1:1, Будьяф 72 "- 2:1.

Катар: Аль-Шееб, Касола (Табата 46 '), Муса Мохамед, Ро-Ро, Маджид (Аль-Мухтар 55'), Афіф (Ісмаїл 68 '), Сеара, Афіф, Ассадалья (Аль-Хаідос 61'), Алаельдін (Будьяф 46 '), Хухи (Есса 68').

Росія: Акінфєєв (Кріцюк 58'), Кудряшов, Кутепов, Васін, Комбаров (Панченко 81'), Зобнін, Самедов (Могилевець 86'), Єрохін (Газінський 53'), Полоз (Шишкін 46 '), Глушаков, Кокорін.

Попередження: Маджид 53, Табата 79, Сеара 86, Аль-Хаідос 90.

Зараз ви читаєте новину «"Куда ты прешь, су..а?" - збірна Росії зганьбилася в матчі з азіатами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua