субота, 15 жовтня 2016 13:27

Гравці "Герти" попрацювали прибиральниками сміття

Футболісти берлінської "Герти", яка виступає в еліті німецького футболу, побували в ролі сміттярів. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив наставник команди Паль Дардаї.

Наставник запропонував знайти себе на фото, де він і його підопічні гармонійно зливаються помаранчевим кольором з машиною, що прибирає сміття.

Додамо, що вчора "Герта" зіграла внічию з дортмундською "Боруссією" в матчі 7-го туру чемпіонату Німеччини.

Зустріч в Дортмунді завершилася з рахунком 1:1. Рахунок в матчі відкрив півзахисник гостей Валентин Штокер (51-а хвилина), а врятував "Боруссію" від поразки П'єр-Емерік Обамеянг, який забив гол у відповідь на 80-й хвилині. На 77-й хвилині гри Обамеянг не реалізував пенальті.

Команди догравали зустріч у неповних складах після вилучень Емре Мора (84) з "Боруссії" і автора першого гола у матчі Штокера (90).

Дортмундська "Боруссія" з 13 очками в активі йде на третьому місці у турнірній таблиці бундесліги, а "Герта" з 14 балами посідає другу сходинку.

Зараз ви читаєте новину «Гравці "Герти" попрацювали прибиральниками сміття». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua