неділя, 12 червня 2011 19:34

Олена Хомрова виграла "бронзу" етапу Кубка світу з фехтування

На етапі Кубка світу з фехтування на шаблях, що приймав бельгійський Гент, відбувся індивідуальний турнір. У змаганнях взяли участь 165 учасниць.

Українка Олена Хомрова стала бронзовою призеркою турніру. У чвертьфіналі наша співвітчизниця здолала титуловану російську фехтувальницю Софію Вєлікую з рахунком 15:11. У півфіналі Олену зупинила американка Дагмара Возняк (13:15), яка до речі, вибила з боротьби і Ольгу Харлан (15:8) й стала у підсумку срібною призеркою етапу Кубка світу. "Золото" здобула італійка Ірена Веччі.

До п'ятидесятки найкращих увійшли троє наших дівчат, які посіли відповідно такі місця: Ольга Харлан – 9, Ольга Жовнір – 31, Ніна Козлова – 48.

Зараз ви читаєте новину «Олена Хомрова виграла "бронзу" етапу Кубка світу з фехтування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua