субота, 20 квітня 2013 18:01

Донецький "Металург" обіграв "Говерлу", програючи по ходу матчу

Максимов і "Металург" "зійшли" на "Говерлу". Фото: shakhtar.com

У Донецьку в рамках 25-го туру зустрілися місцевий "Металург" і ужгородська "Говерла". Вольову перемогу - 2:1 здобули підопічні Юрія Максимова.

Гості першими вийшли вперед - на 8-й хвилині відзначився Хорді Лопес після передачі Дамьєна Ле Таллека. Донецька команда не використала вірний шанс відігратися до перерви, коли 11-метровий удар Олександра Воловика парирував голкіпер "Говерли" Дмитро Бабенко.

На 50-й хвилині Микола Морозюк забив гол відмінним ударом зі штрафного з далекої дистанції, а через сім хвилин Велізар Димитров відсвяткував взяття воріт гостей у своєму сотому матчі в чемпіонатах України.

У час, що залишився до фінального свистка, "Металург" упевнено утримував переможний результат.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 25-й тур

Металург Д (Донецьк) - Говерла (Ужгород) - 2:1

Голи: Лопес, 8 (0:1); Морозюк, 50 (1:1); Димитров, 57 (2:1).

Попередження: немає - Балафас, 35; Малишич, 36; Міщенко, 87.

Зараз ви читаєте новину «Донецький "Металург" обіграв "Говерлу", програючи по ходу матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua