середа, 21 серпня 2013 15:56

Долгополов пробився у чвертьфінал турніру у Вінстон-Салемі

Наступним суперником Олександра стане аргентинець Хуан Монако ФОТО: day.kiev.ua

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов до третього раунду турніру ATP у Вінстон-Салемі.

У матчі другого кола киянин, посіяний під 10 номером, обіграв Даніеля Хімено-Травера з Іспанії: 4-6 6-1 6-4.

Наступним суперником Олександра стане аргентинець Хуан Монако (8).

Українська тенісистка Ольга Савчук вийшла у другий раунд кваліфікації Відкритого чемпіонату США.

У стартовому матчі донеччанка впевнено обіграла Штефані Фогт з Ліхтенштейну: 6-3 6-0. Наступною суперницею Ольги стане Олена Балтача з Великої Британії.

Юлія Бейгельзімер вибула з боротьби, поступившись португалці Марії-Жуан Келер (18): 4-6 3-6.

Ілля Марченко вийшов до другого раунду кваліфікації останнього в нинішньому сезоні турніру Великого Шолома. У стартовому матчі донеччанин, посіяний під 29 номером, зустрічався з Євгеном Корольовим, який представляє Казахстан. За рахунку 6-7 (4) 6-1 3-0 на користь українця його суперник відмовився від продовження боротьби.

Катерина Козлова вийшла у другий раунд відбірного турніру. У стартовому матчі донеччанка завдала поразки Онс Джабур з Тунісу: 6-4 7-6 (8).

Це перша перемога Козлової у кваліфікації турніру Великого Шолома у професійній кар'єрі. Матч тривав 1 годину 27 хвилин.

Іван Сергєєв не зміг вийти у другий раунд кваліфікації. У стартовому матчі дніпропетровець зустрічався з американським тенісистом Алексом Кузнєцовим (15). За рахунку 6-2 4-1 на користь суперника, Сергєєв прийняв рішення про припинення боротьби.

Олександр Недовєсов вийшов у другий раунд відбірного турніру. У стартовому матчі кримчанин зумів обіграти австралійця Метью Ебдена, посіяного під 14 номером: 6-1 4-6 6-2.

Матч тривав 1 годину 43 хвилини. Наступним суперником Нєдовєсова стане ізраїльтянин Амір Вейнтрауб.

Денис Молчанов успішно подолав стартовий бар'єр кваліфікації на Відкритому чемпіонаті США.

У першому раунді киянин зламав опір бельгійського тенісиста Рубена Бемельманса: 7-5 6-4. Матч тривав 1 годину 20 хвилин. Наступним суперником Дениса стане француз Стефан Робер (32).

Зараз ви читаєте новину «Долгополов пробився у чвертьфінал турніру у Вінстон-Салемі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua