неділя, 22 квітня 2012 19:12

"Чорноморець" і "Металіст" забили шість голів на двох

Одеський "Чорноморець" і харківський "Металіст" зіграли внічию з рахунком 3:3 в матчі 28-го туру української прем'єр-ліги.

"Чорноморець" відкрив рахунок у матчі після точного дальнього удару з 25 метрів у виконанні Бобко. Але "Металіст" не тільки відігрався, а й пішов лідером на перерву.

На 25-й хвилині Шав'єр добив м'яч у ворота Безотосного після удару Торсільєрі. А вже через хвилину Крістальдо точним ударом головою замкнув навісну подачу Соси.

У середині другого тайму ще один неймовірний дальній удар Бобко застав зненацька голкіпера "Металіста" Горяїнова - 2:2.

На 73-й хвилині одеська команда реалізувала 11-метровий удар за фол Пшеничних на Бурдужані у власному штрафному майданчику. Але гол Едмара на 79-й хвилині став фінальним у цьому матчі і приніс "Металісту" одне очко в Одесі.

Україна. Прем'єр-ліга

28-й тур

Чорноморець (Одеса) - Металіст (Харків) - 3:3

Голи: Бобко, 4 (1:0); Шав'єр, 26 (1:1); Крістальдо, 27 (1:2); Бобко, 67 (2:2); Балашов, 73 (3:2, пен); Едмар , 79 (3:3).

Чорноморець: Безотосний, Велозо, Кутас, Фонтанелло, Бергер, Зубейко (П. Ковальчук, 90), Бакай (Террозу, 85), Сетте, Бобко, Балашов, Бурдужан.

Металіст: Горяїнов, Папа, Пшеничних, Торсільєрі, Вільягра (Обрадович, 46), Соса, Едмар, Валяєв (А. Воробей, 75), Крістальдо (Марлос, 46), Тайсон, Клейтон.

Попередження: Бакай, 22; Террозу, 90+4 - Вільягра, 37; Крістальдо, 38; Едмар, 44; Торсільєрі, 61.

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" і "Металіст" забили шість голів на двох». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua