неділя, 02 лютого 2014 19:02

ЧЄ з біатлону. Українець завершив у ТОП-10 гонку переслідування

Кільчицький завершив гонку переслідування дев'ятим. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 2 лютого, в Нове Мєсто (Чехія) на чемпіонаті Європи з біатлону у чоловіків пройшла гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Чемпіоном Європи став росіянин Максим Цвєтков , який припустившись лише одного промаху, не залишив шансів своїм суперникам. Він випередив срібного призера норвежця Ларса Хельге Біркеланда, який пробіг п'ять штрафних кіл, на 2 хвилини 4 секунди. Бронза дісталася ще одному росіянину - Антону Бабікову 3 промахи , +2.06,9).

Єдиний українець, щякий стартував у гонці переслідування Віталій Кільчицький фінішував 9-м, програвши переможцю 3 хвилини 21 секунду при трьох промахах, при цьому піднявшись по ходу гонки з 12- ї стартової позиції. Дмитро Русинов і Руслан Ткаленко не стартували.

Біатлон. Чемпіонат Європи. Нове Мєсто (Чехія), 2 лютого

Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1 (2-й у спринті). Максим Цвєтков (Росія) - 31.56,4 0 +0 +1 +0 )

2 (1). Ларс Хельге Біркеланд ( Норвегія ) - відставання 2.03,9 (0 +1 +1 +3)

3 (13). Антон Бабіков (Росія) - + 2.06,9 (0 +1 +1 +1)

...

9 (12). Віталій Кільчицький - +3:20.9 (0 +0 +0 +3)

Зараз ви читаєте новину «ЧЄ з біатлону. Українець завершив у ТОП-10 гонку переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua