середа, 11 квітня 2012 23:32

Автогол Ідахора вивів донецький "Металург" у півфінал Кубка України

Ідахор залишив "Зорю" без Кубка України ФОТО: ru.wikipedia.org

Донецький "Металург" обіграв луганську "Зорю" у чвертьфінальному матчі Кубка України з рахунком 1:0 завдяки автоголу форварда Лакі Ідахора в овертаймі.

Єдиний м'яч в цій зустрічі був забитий на 108-й хвилині. Після подачі зі штрафного нападник "Зорі" Лакі Ідахор забив м'яч у власні ворота і допоміг донеччанам пробитися в наступну стадію турніру.

"У нас суперник був нелегкий, я до гри говорив, що шанси наші і "Металурга" - 50 на 50. Дійсно, гра вийшла цікава, десь нам не пощастило. Плюс цей гол, нещасний випадок. Ідахор переривав передачу і забив у свої ворота, - прокоментував поразку "Зорі" виконувач обов'язків головного тренера луганчан Юрій Вернидуб.

Але життя на цьому не зупиняється, воно триває. Будемо сподіватися, що далі нам поталанить.

А якщо брати по грі, то я, ні в якій мірі не применшуючи гідність "Металурга", думаю, що ми все-таки трохи краще виглядали. Десь не забили, десь не допрацювали - нічого страшного", - сказав Вернидуб в ефірі телеканалу "Футбол".

Україна. Кубок

Чвертьфінал

Зоря (Луганськ) - Металург Д (Донецьк) - 0:1 (дч)

Голи: Ідахор, 107 (0:1, автогол).

Попередження: Каменюка, 68; Вернидуб, 115; Ігнятьєвич, 116 - Лазіч, 39; Мкртчян, 55; Шина, 59.

Зараз ви читаєте новину «Автогол Ідахора вивів донецький "Металург" у півфінал Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua