неділя, 22 жовтня 2017 11:36

Ярмоленко залишився в запасі "Боруссії" в матчі з "Айнтрахтом"

"Боруссія" без Андрія Ярмоленка зіграла внічию з "Айнтрахтом"

Півзахисник "Боруссії" Д Андрій Ярмоленко не вийшов на поле у матчі бундесліги з "Айнтрахтом" (2:2).

Дортмундці до 64-ї хвилини вели з рахунком 2:0, але потім пропустили два голи за чотири хвилини.

До цього моменту у тренерського штабу "Боруссії" залишалася одна заміна.На 84-й хвилині замість вінгера Філіпа вийшов 17-річний Санчо.

Це другий матч дортмундців, в якому Ярмоленко не вийшов на поле після свого переходу. Раніше він пропустив матч проти гладбахської "Боруссії".

Ярмоленко у двох минулих матчах не відзначався результативними діями.

Айнтрахт Ф - Боруссія Д 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 18 Шахін, 0:2 - 57 Філіпп, 1:2 - 64, пенальті Аллер, 2:2 - 68 Вольф.

Боруссія Д - Бюркі, Бартра, Вайгль (Загаду, 58), Суботіч, Толян, Кастро (Кагава, 58), Шахін, Гетце, Пулішич, Обамеянг, Філіпп (Санчо, 84).

Попередження: Гачіновіч (41), Вайгль (45), Боатенг (58), Бюркі (63), Бартра (90).

Після поновлення цін на Transfermarkt Ярмоленко коштує 25 мільйонів євро. Саме стільки заплатила за футболіста "Боруссія" в кінці серпня.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко залишився в запасі "Боруссії" в матчі з "Айнтрахтом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua