вівторок, 23 червня 2015 20:07

Андрій Хлопцов приніс Україні "золото" Європейських ігор
4

Сьогодні, 23 червня, у Баку (Азербайджан) проходить одинадцятий день I Європейських ігор. Український плавець Андрій Хлопцов завоював золото у плаванні батерфляєм на дистанції 50 м з результатом 23,92 секунди.

Українець випередив на п'ять сотих секунди срібного призера з Польщі Павела Сендика. Бронзу виграв росіянин Данило Пахомов, програвши переможцю 0,1 секунди.

Українець Сергій Шевцов завершив виступ у півфіналі з 14-м результатом - 24,54 секунди. Дмитро Прожога не пройшов до півфіналу з результатом 24,61 секунди через квоти в двох учасників від країни.

I Європейські ігри. Баку (Азербайджан), 23 червня Плавання. Чоловіки. Батерфляй. 50 м