вівторок, 10 травня 2011 08:54

ЧС з хокею. Росія в серії буллітів програла Фінляндії

У понеділок, 9 травня, на ЧС з хокею в Словаччині проходили матчі останнього туру другого групового етапу.

Збірна Росії в завершальному матчі кваліфікаційного раунду чемпіонату світу програла команді Фінляндії за буллітами - 2:3.

Росія - Фінляндія - 2:3 за буллітами (2:0, 0:2, 0:0, 0:0, 0:1)

1:0 - Кулемін (Куликов, Артюхін) - 4:26

2:0 - Нікулін (Заріпов, Морозов) - 4:37

2:1 - Койву (Пуйстола) - 26:59

2:2 - Ніскала (Іммонен) - 36:39

Булліти: 1:2 (Ковальчук - воротар - Іммонен, Койву)

Воротарі: Барулина - Веханен (4:37 Лассіла)

Початок матчу залишився за росіянами, яким у першому періоді вдалося двічі з інтервалом всього в 11 секунд вразити ворота фінів. Однак у другому періоді гравці Суомі відновили рівновагу. У середині третього періоду Овечкін не реалізував вихід один на один, а потім росіянам довелося майже дві хвилини провести вп'ятьох проти трьох, але відзначитися до сирени нікому так і не вдалося. Овертайм також закинутих шайб не приніс, а в серії буллітів точнішими були фіни. Збірна Росії завершила кваліфікаційний турнір на 4 місці в групі E і в 1/4 фіналу зіграє або з Канадою, або зі Швецією.

Збірна Швейцарії в заключному матчі кваліфікаційного етапу ЧС обіграла команду США - 5:3. Американці фінішували на четвертому місці й у чвертьфіналі зіграють з Чехією.

5:3 - Гарднер (Плюсс, Тракслер) - 59:43 у порожні ворота

Воротарі: Штефан - Конклін (31:00 Монтойя)

А ось Швейцарія навіть незважаючи на перемогу, залишилася за бортом плей-офф, оскільки Норвегія раніше обіграла французів (2:5 (1:3, 1:1, 0:1)) і забезпечила собі місце в 1/4 фіналу.

Зараз ви читаєте новину «ЧС з хокею. Росія в серії буллітів програла Фінляндії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua