субота, 04 липня 2015 07:45

Звільнений міністр Шевченко розповів про корупційні схеми в Мінекології

Звільнений міністр Шевченко розповів про корупційні схеми в Мінекології
Фото: www.rbc.ua

Звільнений зі скандалом міністр екології Ігор Шевченко розповів, що в Міністерстві діяло безліч корупційних схем.

За його словами, масовим було явище, коли за кожен швидкий дозвіл на перевезення через кордон товарів, що не містять озоноруйнівних речовин, чиновники Мінекології брали по 100 доларів, повідомляє Новий час.

"Майже для кожного вантажу потрібно отримувати такий лист, хоча для якого-небудь одягу або взуття їх апріорі не може бути. За кожен такий папірець брали по $ 100, щоб швидко його отримати. На кордоні стоїть вантаж, і його треба швидко розмитнити. А за законом цей папірець можуть видавати місяць. Тому, звісно, платили, щоб отримати за день-два", - розповів Шевченко. За його словами, зараз Міністерство скасувало всі ці дозволи і залишило тільки той перелік товарів, в якому дійсно висока ймовірність виявлення озоноруйнівних речовин.

Крім того, великі гроші робилися на ліцензіях на шкідливі речовини, відходи, збирання, утилізацію і так далі.

"Сумно відома організація Укрекоресурси. Міністерство видавало ліцензії компаніям, які мали право отримувати гроші від імпортерів за утилізацію упаковки. Вони приходили сюди, купували за $ 15-20 тис. цю ліцензію – а у компанії ніяких технологій, обладнання. Просто пустушка. Гроші отримували ні за що. Частина відкатом віддавали імпортеру, і йому це теж було вигідно, а частина просто переводили в готівку і розкладали по кишенях. Ця схема працювала, поки не скасували постанову", - розповів Ігор Шевченко.

Нагадаємо, що нещодавно парламент відправив у відставку міністра екології Шевченка.

Зараз ви читаєте новину «Звільнений міністр Шевченко розповів про корупційні схеми в Мінекології». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути