вівторок, 21 січня 2014 10:58

Українська Вікіпедія оголосила страйк законам "Олійника-Колесніченка"

Українська Вікіпедія оголосила страйк законам "Олійника-Колесніченка"
Фото: novostimira.com

Українська Вікіпедія оголосила страйк на знак протесту проти закону авторства нардепів від фракції Партії регіонів Володимира Олійника та Вадима Колесніченка.

Про це йдеться в повідомленні на сайті української Вікіпедії.

"Спільнота української Вікіпедії оголосило про своє рішення відключати на 30 хвилин україномовний розділ Вікіпедії для читачів з усього світу, з 16:00 до 16:30 щодня за київським часом, починаючи з вівторка, 21 січня. Це відключення - страйк на знак протесту проти прийнятого закону № 721 -VII "Про внесення змін до закону України" Про судоустрій і статус суддів "та процесуальні закони щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян", який, у разі його реалізації, може серйозно нашкодити свободі та відкритості Інтернету, в тому числі Вікіпедії", - йдеться в повідомленні.

При цьому в повідомленні наголошується, що Вікіпедія дотримується норм нейтральності, неупередженості, вона поза політикою, не підтримує жодну партію чи ідеологію, окрім ідеї вільного накопичення, поширення та використання знань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міліція затримала 22-х активістів, їм світить до 15 років тюрми

Нагадаємо, 16 січня 2014 Верховна Рада України прийняла закон "Про внесення змін до закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальні закони щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" та ряд інших законів без обговорення, підняттям рук, без проведення точного підрахунку голосів. Президент України Віктор Янукович підписав ці закони 17 січня.

Зараз ви читаєте новину «Українська Вікіпедія оголосила страйк законам "Олійника-Колесніченка"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути