вівторок, 17 червня 2014 13:39

УДАР і "Свобода" домовились про саморозпуск Ради

УДАР і "Свобода" домовились про саморозпуск Ради
112.ua

Фракція "УДАР" очікує до ранку середи, що їхні колеги по парламенту підпишуть постанову про саморозпуск Верховної Ради, після чого документ буде зареєстрований і винесений на розгляд парламенту.

"Це - проект постанови, підписаний поки тільки нашою фракцією і фракцією "Свобода"... Завтра вранці до 10.00 очікуємо відповідь від всіх груп і фракцій. Після чого ми її зареєструємо в будь-якому випадку, і вимагатиме включити до порядку денного і розглянути на цьому тижні ", - сказав журналістам у вівторок глава фракції "УДАР" Віталій Ковальчук.

Він підкреслив, що автори проекту постанови усвідомлюють, що дане рішення парламенту буде політико-правовим.

Говорячи про зміст постанови, він зазначив: "Перше - Верховна Рада постановляє заявити про саморозпуск, тобто, дострокове припинення повноважень Верховної Ради, друге - звернутися до президента України, з метою визначити дату проведення дострокових парламентських виборів відповідно до указу на підставах і строках , передбачених цією інституцією".

Разом з тим, Ковальчук пояснив, що після того, як президент підпише указ про проведення дострокових виборів до парламенту, "якщо навіть буде необхідно провести якісь процедури, які передбачатимуть розпуск коаліції, вони скоріше будуть технічними, а не підставою для прийняття відповідного рішення".

На думку лідера фракції "УДАР", парламент повинен внести зміни також до виборчого законодавства, згідно з якими вибори до парламенту будуть проводитися за пропорційною системою і з відкритими списками.

Крім того, за словами Ковальчука, звучать пропозиції про повернення до політичних блоків.

Зараз ви читаєте новину «УДАР і "Свобода" домовились про саморозпуск Ради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути