пʼятниця, 19 грудня 2014 16:21

Уряд зупинився на зменшенні єдиного соцвнеску до 25% - ЗМІ

Уряд зупинився на зменшенні єдиного соцвнеску до 25% - ЗМІ
comments.ua

Кабінет міністрів відмовився від зменшення єдиного соцвнеску до 15%, як планувалося раніше, через позицію МВФ. Замість цього в оновленому проекті змін до Податкового кодексу буде прописана формула, за якою знижена ставка ЄСВ становитиме в середньому 25%.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня"

Пропозиції щодо зниження ЄСВ у вигляді окремого законопроекту повинні були подати на Кабмін у п'ятницю, 19 грудня, говорив перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський.

Як будуть виглядати ці пропозиції, до останнього моменту не знав ніхто.

"Формула розрахунку ЄСВ змінюється буквально кожні 15 хвилин", - говорить ZN.UA один з безпосередніх учасників розробки законопроекту.

"Була ідея поступового зменшення ЄСВ - спочатку до 25%, а потім - до 18%", - розповів ZN.UA міністр соціальної політики і праці Павло Розенко.

На зниженні ставки лише до 25% наполягає МВФ, який побоюється значних проблем з наповненням держбюджету у випадку, якщо знизити цей податок ще більше.

За станом на ранок п'ятниці, 19 грудня, Мінфін пропонував наступну формулу податку: нинішня ставка ЄСВ буде стягуватися з розміру двох мінімальних зарплат (зараз - 2,436 тис. гривень), навіть якщо офіційна зарплата працівника менше.

А все, що вище цього рівня, буде обкладатися діючою ставкою, зниженою на коефіцієнт 0,65. Тобто в середньому по Україні ставка становитиме 25%, говорить співрозмовник.

Розмір єдиного соцвнеску (ЄСВ) сьогодні становить від 34% до близько 41% і залежить від виду професійної діяльності, до якої прив'язана ставка страхування від нещасних випадків.

Зараз ви читаєте новину «Уряд зупинився на зменшенні єдиного соцвнеску до 25% - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути