четвер, 04 квітня 2013 10:17

Нардепи не змогли створити Комітет парламентського співробітництва Україна-ЄС

Нардепи не змогли створити Комітет парламентського співробітництва Україна-ЄС
Тепер рішення буде ухвалювати одноосібно спікер Володимир Рибак. Фото: iportal.rada.gov.ua

Комітет із питань євроінтеграції так і не зміг сформувати комітет парламентського співробітництва Україна-ЄС, рішення буде ухвалювати одноосібно спікер Володимир Рибак.

Про це пише газета "Коммерсант-Украина".

"Спікер Володимир Рибак має намір прийняти рішення уже в четвер, така домовленість із ним досягнута. Мені залишається проінформувати його, що сьогодні ми знову ні про що не домовилися", - пояснив голова комітету Григорій Немиря.

Конфлікт, пов'язаний із формуванням КПС, триває з початку січня. Партія регіонів  і опозиція не поділили квоти. "Регіонали" заявили про незаконність надання місця позафракційному Віктору Балозі й зажадали збільшити їх квоту до восьми людей.

На засіданні в четвер було запропоновано замінити в складі КПС Віктора Балогу на Петра Порошенка.

Той подав підписи більше 20 позафракційних депутатів про висування його кандидатури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Регіонали" і комуністи зірвали Регламентний комітет ВР

"Я збирав ці голоси для Балоги, але він своєю рукою написав, що просить передати квоту Петру Порошенку, тобто мені", - сказав він.

"У позафракційних немає права висувати представників у КПС", - відразу заперечила секретар комітету "регіоналка" Олена Нетецька.

"Нам Компартія передала надлишок квоти - 15 сотих, якщо додати її до нашої квоти, її необхідно буде округляти до восьми людей", - заявила "регіоналка" Бережна.

"Ви хочете за допомогою 0,15 забрати нашу квоту в 0,96? Якого чорта? Це не ваше місце у КПС! Хочете передавати - передавайте своє!", - емоційно відреагував Порошенко.

Коли тривалість засідання перевалила за три години, депутати визнали, що компроміс не буде знайдений.

"Давайте зафіксуємо, що комітет нездатний прийняти рішення", - запропонувала Юлія Льовочкіна (ПР).

У підсумку Немиря поставив на голосування питання про перегляд складу КПС, а депутати від ПР у знак протесту вийшли із залу, зірвавши кворум.

Зараз ви читаєте новину «Нардепи не змогли створити Комітет парламентського співробітництва Україна-ЄС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.11.2011 09:57:40Угу95.135.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не млн, а млрд! I не 14 млрд,а niльки те, що потрiбно вiддавати в 2012 р.

08.11.2011 15:23:20копия46.118.197.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

"Хвате батьку торгувать, - бо вже нiчiм здачу давать." Вас убогих нацистов европейские страны уже стороной обходят северным и южным потоком,несут убытки чтоб не связываться с вами,Россия ведь вложила только часть,а остальные деньги Германия,Португалия,Франция и другие.А вы наивливые ещё надеетесь на вступление в ЕС, я уже как то писал;- что может разве Россия сжалится и примет вас в ЕС , Спасибо боковской "Сволоте" что мы находимся в пролёте.

08.11.2011 14:55:26ГРИГОРЫЧ193.111.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

До тих пір, поки при владі будуть політичні сили, які підтримують великий капітал, нічого чекати якогось покращення для більшості народу. Це відбувається тому, що великий капітал в часи кризи перш за все намагається врятуватися сам, спасіння народу то його проблеми.
Тому потрібно переходити до створення політичної сили, яка буде формувати систему управління держави на базі "народного капіталу". Щось подібне як в скандинавських держав.

08.11.2011 14:39:40укр46.118.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вас убогих нацистов европейские страны уже стороной обходят северным и южным потоком,несут убытки чтоб не связываться с вами,Россия ведь вложила только часть,а остальные деньги Германия,Португалия,Франция и другие.А вы наивные надеетесь на вступление в ЕС, я уже как то писал что может разве Россия сжалится и примет вас в ЕС , Спасибо боковской "Сволоте" что мы находимся в пролёте.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути