неділя, 29 липня 2012 13:40

Литвин просив не розповсюджувати листівки про "мовний розкол" в його рідному селі

Громадська організація "Відсіч" проводить масову кампанію "Помста за розкол країни". Основна її мета не допустити прийняття законопроекту "Про засади державної мовної політики" № 9073.

Крім того, вона спрямована на зниження рейтингу депутатів та політичних партій, які голосували за законопроект у Верховній Раді.

Дана кампанія відбувається в рамках більш тривалої кампанії "Займіться ділом, а не язиком!". Завдяки останній вдалося не допустити ухвалення законопроекту "Про мови в Україні" № 1015-3.

"Стратегія полягає у поїздках до мажоритарних округів народних депутатів, які проголосували чи посприяли прийняттю законопроекта, - розповів активіст "Відсічі" Юрко Шивала. – Також їздимо в округи, де планують висуватися члени Партії регіонів. Там ми розповсюджуємо листівки серед людей. У них написана уся правда про певного депутата чи кандидата. Розклеюємо і афіші. При цьому наша діяльність на Сході і Заході України відрізняється. На Заході ми в основному акцентуємо увагу на мовному питанні і тим як йому посприяла певна особа. А на Сході мовне питання ми намагаємося не чіпати. На доступній мові подаємо людям інформацію про бездіяльність депутата і всі неправдиві досягнення Партії регіонів".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За "малоросійську" мову прем'єру погрожують влаштувати "Україну без Азарова"

На сьогодні кампанія охопила 23 мажоритарних округи, а також 5 міст. До її діяльності долучилося понад 1300 волонтерів.

"Ключовими особами які посприяли законопроекту склали його є Ківалов, Колісніченко, Єфремов та Литвин, - сказала активістка "Відсічі" Ольга Сало. – Саме на їх дискредитацію найбільше спрямована кампанія. Ми їздили в їхні округи та рідні села і міста. Коли мали їхати до рідного села Литвина, він нам подзвонив. Просив не їздити та не розповсюджувати листівки там. В Антрациті, звідки Єфремов, вийшов казус. На листівках зображений депутат і люди думали, що ми агітуємо за нього. Коли ж дізнавалися, що це не так, брали листівки. Підтримали нас. Казали, що його зображення потрібно було перекреслити. В Донецьку нас розшукав один підприємець, який захотів профінансувати друк листівок проти Партії регіонів".

Зараз ви читаєте новину «Литвин просив не розповсюджувати листівки про "мовний розкол" в його рідному селі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути