Ексклюзиви
пʼятниця, 20 грудня 2013 18:56

"Іншого виходу в мене не було" - Єгор Превір розповів, чому "визнав себе винним" у заворушеннях біля АП

"Іншого виходу в мене не було" - Єгор Превір розповів, чому "визнав себе винним" у заворушеннях біля  АП
Фото: Тарас Подолян

19 грудня Печерський райсуд Києва звільнив з-під варти активіста Євромайдану 27-річного Єгора Превіра. Хлопець визнав факт своєї участі в груповому порушенні громадського порядку 1 грудня біля адміністрації президента й уклав угоду про визнання провини. Заплатив 850 грн штрафу.

"Іншого виходу в мене не було. Слідчі казали моїм адвокатам: "Або ви платите штраф або всі співробітники "Буркуту", які під адміністрацією президента отримали травми, ляжуть на ваші плечі. Ми знайдемо осіб, які дадуть потрібні докази", - розповів Єгор Превір кореспонденту Gazeta.ua.

"На очних ставках співробітники "Беркуту" розказували, що я бив їх дерев'яною палицею, розпилював в очі сльозогінний газ. Казали, що впізнали мене за кольором волосся і неголеним обличчям. Та на відео видно, перед тим, як мене побили, я був у будівельній касці і протигазі. Після перегляду цього запису покази "беркутівців" анулювали. Але наступного разу в суд можуть привести ще 5 чи 10 міліціонерів, які дадуть потрібні їм покази", - додав хлопець.

Нагадаємо, що Єгора Превіра 1 грудня біля Адміністрації президента побили "беркутівці". Лікарі діагностували у хлопця струс мозку, перелом носа, контузію лівого ока.

"3 тижні лікарі заборонили читати і дивитися телевізор, щоб не напружувати очі. Коли хоч трохи почитаю, відчуваю ріжучий біль в очі, з нього течуть сльози і перед очима все розпливається, погляд важко сконцентрувати. Голова часто болить. Щодня п'ю антибіотики і знеболювальні", - поділився Єгор.

Зараз ви читаєте новину «"Іншого виходу в мене не було" - Єгор Превір розповів, чому "визнав себе винним" у заворушеннях біля АП». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі