середа, 01 серпня 2012 12:51

Костевич стрілятиме у фіналі, Рубан пройшов двох суперників

Віктор Рубан став чемпіоном Олімпійських Ігор у Пекіні ФОТО: Reuters

Олена Костевич, яка вже має бронзову нагороду Ігор ХХХ Олімпіади у стрільбі з пневматичного пістолета, вийшла у фінал іншого виду програми – стрільбі з малокаліберного пістолета.

У кваліфікації вона набрала 293 очки, що забезпечило їй п'яту позицію. Першою фінішувала німкеня Мунхбаяр Дорсюрен, обійшовши нашу спортсменку на один пункт. Фінал відбудеться сьогодні.

Тим часом, олімпійський чемпіон у стрільбі з лука Віктор Рубан подолав два раунди індивідуальних змагань.

В 1/32 фіналу українець зустрівся з представником Китаю Лю Чжаоу. У першій серії Віктор відпрацював без помилок, відправивши всі три стріли у "десятку" і повівши в рахунку 2:0.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Олена Костевич настріляла на "бронзу"

Та в наступних трьох серіях переможця не було – нічия, а заключні три постріли принесли китайському спортсмену на одне очко більше. Щоб визначити учасника наступного кола змагань, знадобилася перестрілка. І Віктор не схибив – 10:9.

В 1/16 фіналу українець подолав тайванця Ю-Ченг Чена з Тайваню, не залишивши тому шансів - 6:0.

Український бадмінтоніст Дмитро Завадський провів другий раунд змагань. Німець Марк Цвіблер обіграв нашого спортсмена у трьох сетах. Хоча початок зустрічі був за Дмитром – 21:17. Шкода, що утримати переможний старт йому не вдалося – 10:21 і 16:21.

З однією перемогою, здобутою вчора над Мохамедом Рашидом з Мальдів, українець посів друге місце у підгрупі. Зазначимо, що у наступний раунд змагань виходять лише переможці кожної з 16 підгруп.

Зараз ви читаєте новину «Костевич стрілятиме у фіналі, Рубан пройшов двох суперників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua