пʼятниця, 07 червня 2013 05:28

В Івано-Франківську п'яний чоловік порізав дівчину, після чого намагався покінчити життя самогубством

В Івано-Франківську п'яний чоловік порізав дівчину, після чого намагався покінчити життя самогубством
Фото: primorye24.ru

У місті Івано-Франківську 25-річний житель Рахівського району Закарпатської області перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, у квартирі за місцем тимчасового проживання своєї 17-річної співмешканки намагався зарізати кохану дівчину і себе.

Про це УНН повідомили в прес-службі МВС України.

Чоловік заподіяв ножове поранення грудей дівчині, після чого намагався покінчити життя самогубством заподіявши собі ножове поранення живота.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники ДАІ звертаються до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними за кермом

Обох госпіталізовано.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.15 та ч.1 ст.115 КК України (замах на вбивство).

Зараз ви читаєте новину «В Івано-Франківську п'яний чоловік порізав дівчину, після чого намагався покінчити життя самогубством». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.05.2011 23:00:19Саша46.203.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Согласен, руки прочь от "Свободы"! Не марайте в говне руки. На штыки их. "Патриотычна молодь Галиччыны" - ешьте больше йодированнной соли и грецкие орехи, полезно для мозга.
15.05.2011 20:35:11неХАМ83.149.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
РыгыАнальная быдлота Луганщины на потеху Путиномедведям будет маршировать с георгиевскими ленточками под красными флагами и браурную прокремлевскую музыку до 22 июня. А может еще и восстановите историческую справедливость и Луганск в Ворошиловград переименуете? Потешьте Симоненко с Зюгановым. Уроды. Руки прочь от "Свободы"!!!
14.05.2011 00:41:55Саша46.203.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да, судя по всему львовские бойцы-бандерлоховцы-свободовцы только и могут, что унижать ветеранов ВОВ, пряча свои гнилые морды в повязки и маски. Как и их идеологические предки, всегда желающие продать свои жопы и предать свой народ, прикрываясь красивыми лозунгами.
12.05.2011 16:59:06зосе93.73.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
твоя сущность в том что ты дермо.и полистай страницы и почитай что о тебе пишут.
12.05.2011 16:45:27лена90.151.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Пшек" это ты про себя? Все действия во Львове против Львовян шиты белыми нитками, ПРОВОКАЦИЯ НАЛИЦО!
12.05.2011 11:54:03Киевлянин95.132.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Львовяне все правильно сделали, нефиг лезть в чужой монастырь со своим уставом, единственное жалко, что марковцам мало по голове настучали, а ветеранов никто пальцем не тронул, это все вранье
12.05.2011 08:48:22ШО ни РОЖА то СИРОЖА195.69.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВАШЕЙ СТОРОНЫ НЕТ!!!! Запретить СВОБОДУ и КОММУНИСТОВ И ВСЕ ПАРТИИ КОТОРЫЕ БУДУЧИ У ВЛАСТИ СДЕЛАЛИ ТОЛЬКО ХУЖЕ!!!
12.05.2011 05:33:51Пшек94.240.170.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Бандеровцев - на гилляку и трахать всех в сраку
12.05.2011 01:25:15Сіроже208.54.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ти її ще ненаслухався?Пошкодуй свої очі!
12.05.2011 00:58:39Сірожа88.81.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нє,не нада ігнора.Римське право гласить:Audiatur et altera pars- Нехай буде вислухана інша сторона.Ми ж таки європейці ..ля!На відміну від них.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути