
Вінничанка 42-річна Ірина Яхно робить маску із аспірину. Для цього бере чотири таблетки, 1 столову ложку теплої води та чайну ложку меду. Жінка має жирну шкіру із вугрями. Робить маску двічі на тиждень.
"Розминаю таблетки на порошок. В каструльці розмішую воду і мед, щоб була однорідна маса. Мед треба брати рідкий, якщо є лише загусший, то його слід розтопити на водяній бані. Коли медова суміш трохи охолоне, додаю порошок із таблеток аспірину. Перемішую все, щоб було, як сметана. Якщо густіше, то погано наносити на шкіру, а як рідке, то буде текти".
Перед нанесенням маски Ірина очищує обличчя. Маску із аспірину тримає 10 хвилин.
"Змиваю ледь теплою водою і обов"язково змащую зволожуючим кремом, - каже жінка. - Шкіра гладенька, немає роздратування і покрасніння".
Прищі зникли за місяць, а пігментні плями через за два".
Аспіринова маска підходить для жирної та проблемної шкіри. Позбавляє вугрів та чорних цяток.
"Салицилова кислота, яку містить аспірин, знімає запалення. Аспірин діє, як скраб, добре очищує шкіру, видаляючи омертвілі клітини із поверхні шкіри, - каже косметолог вінничанка Олена Вісіцька, 29 років. – Маска допомагає позбутися набряків та врослого волосся".
Перш ніж наносити маску слід переконатися чи немає алергії на один із компонентів.
"Нанесіть суміш на маленьку ділянку шкіри, змийте і зачекайте 2 години. Висипів немає, значить можна використовувати. Якщо є алергія на мед, то замініть його олійкою жожоба, - радить косметолог. – Тим, хто хоче зберегти засмагу після моря або ходить до солярію, маску робити не слід. У кого нормальна шкіра, суміш слід наносити на ділянки із прищами та чорними цятками".
Також не слід робити маску вагітним, жінкам, які кормлять немовля, тим, хто має на шкірі порізи та свіжі рани.
Коментарі
4