середа, 23 травня 2018 14:04

Український стартап отримав всесвітнє визнання

Розроблена командою українських програмістів криптовалюта Karbo увійшла в топ-10 світових криптовалют з підвищеною анонімністю.

"Вона працює на протоколі CryptoNotе і є однією з небагатьох світових валют, що дозволяють проводити повністю анонімні та невідслідковні транзакції", - повідомили авторитетні на ринку криптовалюти видання BitcoinNews і Coinmarketcap.

Karbo випустили на ринок в травні 2016-го. За 2 роки її курс зріс з 0,0058 до 0,56 долара за Karbo, або в 97 разів. Поточна капіталізація криптовалюти становить $3,2 млн.

"Зростаючий попит і збільшення рівня капіталізації Karbo обумовлені, в першу чергу, унікальними характеристиками її коду. На відміну від широко відомих в масах криптовалют, Karbo поряд з Monero і Dash належать до вкрай вузького сімейства криптовалют Bitcoin 2.0, орієнтованих на підвищену анонімність. При цьому, транзакції в Karbo проходять в рази швидше, ніж в інших криптовалютах. Тому алгоритми складності Karbo використовувалися при розробці Bitcoin Сash", - пояснює експерт банківського і корпоративного права Роман Кузюк.

"Так, якщо сума коштів у Bitcoin-гаманці та історія його транзакцій є публічною інформацією, то Karbo зберігає конфіденційними дані не тільки користувачів, але і майнерів. Усі монети Karbo є стандартизованими і не зберігають свою історію обороту, а при переведенні Karbo від особи А до особи B система автоматично створює десятки одноразових гаманців, куди вирушає довільно роздроблена сума переказу, а потім необхідна сума збереться в точці призначення, використовуючи рендомний алгоритм.

Однак, порівняно зі своїми прямими конкурентами Monero і Dash, Karbo зберігає найнижчу комісію на ринку - всього 0,0001 Karbo (еквівалент 0,0051 цента), незалежно від суми транзакції. При цьому, Karbo також функціонує і на Android, а час синхронізації "полегшених" гаманців не перевищує три хвилини", - повідомляє Роман Кузюк.

На думку експерта, "на сьогодні Karbo є можливо найнедооціненішою криптовалютою на ринку".

 
Зараз ви читаєте новину «Український стартап отримав всесвітнє визнання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути