Ексклюзивы
четверг, 25 декабря 2008 17:24

Картину Гапчинської планують продати за 30 тисяч доларів

Київська художниця Євгенія Гапчинська привезла до Вінниці 26 своїх картин. Виставка "Подарунок" відбувається в художній галереї "Арт-Шик".

— Гапчинська позиціонує себе зі щастям, — говорить мистецтвознавець галереї Оксана Нестерович, 35 років. — Називає себе постачальником щастя номер один. У її кумедних та зворушливих чоловічках кожен може впізнати себе в дитинстві.

Художниця відкрила свої "Галереї щастя" в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Москві. Її роботи є в приватних колекціях Лучано Паваротті, Софії Ротару, Андрія Шевченка, Олега Янковського, Андрія Данилка, Дмитра Коляденка, Марії Бурмаки.

— Картини, які вона привезла, коштують від 15 до 90 тисяч доларів, — продовжує Нестерович. — Уже відклали одну роботу на продаж за 30 тисяч.

Євгенія Гапчинська також бере участь у книжкових проектах, працює дизайнером одягу. У галереях, крім картин, можна побачити сумки, подушки, тарілки та інші речі із зображенням робіт художниці.


Виставка "Подарунок" триватиме до 14 січня з 10.00 до 20.00 на четвертому поверсі комплексу "Інтершик" за адресою: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12а. Тел. (0432) 65 65 92. Вхід вільний.

Сейчас вы читаете новость «Картину Гапчинської планують продати за 30 тисяч доларів». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 1333
Голосование Что будете делать в карантин выходного дня?
  • То же, что и всегда. Карантин - неэффективен
  • Проведу время с пользой дома
  • Если все закрыто - буду гулять на свежем воздухе
  • Пообедаю в "Велюре" Николая Тищенко
  • Какой такой карантин выходного дня? Впервые слышу
Просмотреть