Ексклюзивы
вторник, 21 октября 2008 07:14

Микола Марковець порізав дружину

51-річна Олена Марковець та її чоловік Микола, 57 років, із села Мульчиці Володимирецького району Рівненщини в понеділок увечері дивилися телевізор. За вечерею випили пляшку горілки. Потім почали сваритися, який канал увімкнути.

Олена першою втратила терпець і схопила вила. Чоловік ухилився від удару й відштовхнув жінку. Тоді вона розбила йому на голові дві пляшки.

Микола схопив зі стола ніж. Кілька разів ударив дружину в груди та в бік. На крики Олени із хати вибігла сусідка Оксана Остапчук. Одразу зателефонувала фельдшеру, щоб перебинтувати рани й зупинити кров. "Швидка" відвезла Олену в районну лікарню.

— Чоловік своєї вини не заперечує, — каже інспектор Михайло Мельник з обласної міліції. — Шкодує тепер, що порізав жінку.

У селі кажуть, Марковці часто сварилися, не мали постійного заробітку, шукали по вулицях склотару або збирали ягоди на продаж. Троє їхніх дітей живуть у Росії.

Сейчас вы читаете новость «Микола Марковець порізав дружину». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 1138
Голосование Сколько времени Алексей Михайличенко продержится на посту главного тренера киевского "Динамо"?
  • 1) до зимы
  • 2) до лета
  • 3) два года
  • 4) полностью отработает трёхлетний контракт
Просмотреть
Погода