Ексклюзивы
четверг, 25 сентября 2008 17:16

Гроші з аукціону віддадуть дитбудинку "Малятко"

Близько 6 тисяч гривень зібрали під час благодійного аукціону на вечірці "Українські гульки" в Тернополі. Продавали дитячі знімки і фотографії робіт із бісеру, що зроблені дітьми з обмеженими фізичними та розумовими можливостями. Гроші для дітей з вадами та сиріт віддадуть у дитбудинок "Малятко", що на вул. Сахарова.

Українську вечірку втретє організувала обласна молодіжна громадська організація "Батьківщина молода". Вхід до готельно-розважального комплексу "Алігатор"  у вишитих сорочках був безкоштовним.

— Наша основна мета — це популяризація української культури, звичаїв і традицій наших предків серед молоді Тернополя. Ми — за українську музику в розважальних закладах нашого міста, пропагування здорового способу життя, — каже голова "Батьківщини молодої" Ігор Яворський, 25 років.

На свято прийшло кілька сотень тернополян. Гостей забавляли місцеві артисти та українські самобутні музики.

Сейчас вы читаете новость «Гроші з аукціону віддадуть дитбудинку "Малятко"». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 649
Голосование Возможен ли мир на Донбассе за "формуле Штайнмайера" (выборы + отвода войск + амнистия боевиков + особый статус Донбасса)?
  • Так, пора заканчивать войну любыми способами
  • Нет, мир будет только после победы
  • Нужно дальше проводить переговоры и привлечь к ним США
  • Война в Украине закончится только после возвращения Крыма
  • Ваш вариант (в комментариях)
Просмотреть
Погода