четверг, 16 декабря 2010 15:46

Макіївські більш тямущі

У вівторок наш гарант Янукович зустрівся в Ризі з латвійським президентом Зетлерсом. Розповідав про посилену євроінтеграцію України. Тепер, за його словами, ми підтримуватимемо Латвію в усіх її починаннях. А вона — нас.

Два тижні тому казав те саме сирійському лідеру Асаду, президенту країни-ізгоя на Близькому Сході. А між цим намагався обвести навколо пальця Європейський Союз та Китай у бруднуватій "нобелівській справі", спочатку відмовившись послати представника України на церемонію нагородження китайського дисидента. Не вийшло. Довелося змінити рішення — під тиском ЄС.

Мій хороший приятель, Іван із Макіївки, професійно займається троєборством. Часто робить вправи зі шпагату, 2–3 хвилини. Каже, допомагає м'язам ніг. Але застерігає: "Якщо сидіти довше, можна порвати зв'язки".

Так от, я думаю, мабуть, варто було б президентові ставити на макіївських, а не на єнакіївських, звідки він сам родом. Макіївські більш тямущі.

Сейчас вы читаете новость «Макіївські більш тямущі». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 56198
Голосование Поддерживаете введение биометрического контроля на границе с РФ?
  • Поддерживаю. Теперь нужно запретить украинцам ездить в Россию
  • Нет, ничего не даст кроме очередей на границе
  • Нужно вводить визовый режим
  • Лучше запретить россиянам въезд в Украину
  • Это ничего не даст. Преступники с РФ все равно будут находить способы попасть в Украину
  • Достаточно полностью прекратить транспортное сообщение с РФ
  • Сомнительное решение. Такой контроль еще больше провоцировать Россию. Возможно обострение на Востоке
Просмотреть