У магазині "Терра нова", що на Хрещатику, 17, сезонний розпродаж — усі речі подешевшали вдвічі. Акція триватиме до повного розпродажу колекції.
Жіночий одяг — не старий і не "затяганий", як часто буває на розпродажах. А найвища ціна — 179 грн. Наприклад, класичні джинси зі стразами коштують 60–70 грн, вельветові брюки (фіолетові, чорні, білі, зелені, кольору хакі, помаранчеві) — майже 90 грн. Куртки від легких літніх моделей до теплих пуховиків — 60–120 грн. Фасони — сучасні, тканини — теж. Щоправда, більшість моделей для молодих дівчат. Усі речі зроблені у Китаї. Біля примірочних — черга. Жінки стоять з легкими короткими куртками з широким в"язаним поясом, оберемками штанів та светрів. Поки черга рухається, покупці встигають вибрати ще кілька речей на примірку.
Молода дівчина з шістьма кофтинами у руках розповіла, що у цьому магазині завжди вибирає одяг. Купувати ж удвічі дешевше — ще приємніше.
— Шкода, що є не всі розміри, — каже вона.
А ось із чоловічих речей залишилися тільки жовті пухові куртки. Хлопці, які йшли за вказівками "Чоловічий одяг", були незадоволені.










Комментарии