субота, 29 січня 2011 10:49

Збірна Узбекистану залишилась без медалей Кубка Азії

Збірна Узбекистану залишилася без медалей Кубка Азії з футболу. У матчі за третє місце вона поступилася команді Південної Кореї з рахунком 2:3, повідомляється на сайті Goal.com.

Корейці забили три м'ячі в перші 40 хвилин зустрічі. Наприкінці тайму нападник збірної Узбекистану Олександр Гейнріх скоротив відрив у рахунку, реалізувавши пенальті. На початку другої половини матчу він же забив другий гол, проте зрівняти рахунок узбецькій команді не вдалося.

Кубок Азії в Катарі став найуспішнішим для збірної Узбекистану за всю її історію. Команда вперше пробилася в півфінал, по ходу турніру обігравши Катар, Кувейт і Йорданію і зігравши внічию з Китаєм. У півфіналі Узбекистан зазнав розгромної поразки від Австралії з рахунком 0:6.

У фіналі Кубка Азії збірна Австралії зустрінеться з командою Японії. Матч відбудеться 29 січня.

Кубок Азії

Матч за 3-е місце

Узбекистан - Південна Корея - 2:3 (1:3, 1:0)

Голи: 0:1 - Гу Чжа Чхоль (18), 0:2 - Чжі Дон Вон (28), 0:3 - Чжі Дон Вон (39), 1:3 - Гейнріх (45, пенальті), 2:3 - Гейнріх (53).

УЗБЕКИСТАН: Нестеров, Джепаров, Хайдаров, Муладжанов, Турсунов, Ахмедов, Кападзе, Андрєєв, Карпенко (Хасанов, 87), Гейнріх, Навкаров (Саломов, 77).

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Збірна Узбекистану залишилась без медалей Кубка Азії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua