понеділок, 06 грудня 2010 10:15

Чемпіоном Бразилії вперше за 26 років став "Флуміненсе" (ФОТО)

Бразильський футбольний клуб "Флуміненсе" з міста і штату Ріо-де-Жанейро вперше за 26 років став переможцем чемпіонату Бразилії.

Про це стало відомо після недільної перемоги "Флуміненсе" над клубом "Гуарані" з рахунком 1:0.

Це другий в історії чемпіонський титул "Флуміненсе". Вперше клуб став чемпіоном Бразилії в 1984 році.

Другим фінішував "Крузейро", а третім - "Корінтіанс". Ці три команди зіграють в Копа Лібертадорес-2011. Четверте місце зайняв "Греміо", але в головному турнірі Латинської Америки "Греміо" зіграє, якщо "Гояс" не зуміє здолати "Індепендьєнте" у фіналі Копа Судамерікана.

Кращим гравцем чемпіонату на думку більшості став Даріо Конка, плеймейкер "Флуміненсе", а кращим бомбардиром - Жонас з "Греміо" (23 голи).

Залишають ж серію A "Віторія", "Гуарані", "Гояс", "Греміо Пруденті".

За матеріалами Корреспондент, Террикон

Зараз ви читаєте новину «Чемпіоном Бразилії вперше за 26 років став "Флуміненсе" (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua