неділя, 15 лютого 2009 12:51

Український шабліст здобув бронзу на турнірі у Москві

Це перших індивідуальний призовий успіх нашого 24-річного шабліста після бронзи на чемпіонаті світу 2005 року в Лейпцигу.

На турнірі "Московська шабля" Штурбабін програв лише італійцю Джанп´єрро Пасторе, який був сильнішим за Олега у півфіналі (15:7). У 1/4 фіналу Олег із рахунком 15:8 переміг італійця Альдо Монтано. Також відзначимо перемогу Олега в першому колі, де Штурбабін вибив із боротьби срібного призера Олімпійських ігор у Пекіні та срібного призера етапу Гран-прі тижневої давнини (турнір проходив у Будапешті) француза Ніколя Лопеса (15:11).

У командних змаганнях наша збірна посіла 9 місце.

У командних змаганнях наша збірна посіла 9 місце. Вже у першому поєдинку команда України повинна була схрестити шаблі з командою Німеччини, якій наші спортсмени програли 43:45. Після перемог над командами Ірану та Канади наша збірна посіла 9 місце.

Чоловіки / Шабля

1. Олексій Якименко (Росія)
2. Джанп´єрро Пасторе (Італія)
3. Ніклас Лімбах (Німеччина) і Олег Штурбанін (Україна)

bagnet.orgЧемпіонат, Взгляд

Зараз ви читаєте новину «Український шабліст здобув бронзу на турнірі у Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua