Гойдалка за 4,8 мільйона тішить одеську бандитську республіку

Моралі немає

Розповім вам історію про те, як поживає одеська бандитська республіка, в котрій править нині громадянин РФ Геннадій Труханов і де введено режим воєнного стану.

Нещодавно в історичному центрі Одеси, на Грецькій площі, міська влада встановила чотири гойдалки з підсвіткою. Вони могли б прикрасити собою якусь постіндустріальну місцину, а не старовинні будинки та площу. Але міській владі видніше, що ставити, як, за скільки і куди.

Журналісти почали цікавитись цим естетичним непорозумінням. З'ясували, що воно обійшлось мешканцям міста майже у 4,8 мільйони гривень.

При чому вартість самих перекладин із підсвіткою — 316 тисяч гривень. А майже 4,5 мільйони — це роботи, пов'язані з їх встановленням.

У самій же міській раді зазначили, що ціна така висока, бо гойдалки мандрували до нас аж з Австралії і розмитнити їх змогли тільки за 2 місяці. Все було складно і дуже непросто, але вони впорались.

Гойдалки вироблені були зовсім не в Австралії. Фірма "Айра" зробила їх в російському Санкт-Петербурзі

Журналісти не дуже повірили владі. Пішли далі і з'ясували, що насправді 4 світлодіодні гойдалки вироблені були зовсім не в Австралії. Фірма "Айра" зробила їх в російському Санкт-Петербурзі. І одеські чиновники сміливо придбали їх у росіян.

А вчора ввечері на одній з гойдалок відламалась ручка.

Тут немає моралі.

Просто наша влада сьогодні в Одесі - ось така гойдалка. Некрасива, російського виробництва, псує вигляд міста, зі зламаною ручкою і обходиться нам занадто дорого.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Ярина Матвійчук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Антон Мороз Фахівець із соціальної роботи ГО "Форпост"
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Погода