Травматичні досвіди: ботокс і Аліна Гросу

Дорослі забули, що несуть відповідальність за слабших

Людство неохоче йде на нові експерименти. Спочатку здається: це тому, що не знає, до чого ці цікаві досліди зрештою призведуть. Страх зупиняє, досвід вчить бути обачним, подумаєте ви. А я скажу вам, що все зовсім не так. Головний мотив - не хочеться виділятися. Втім, коли особин з певним досвідом стає більше і більше, то все змінюється і у типовому соціумі зростає кількість бажаючих до мавпування уже звіданого іншими. Злитися з натовпом, щоб бути не гіршим за нього - наш улюблений спорт. Найцікавіше, що мавпують навіть травматичні досвіди. Ба більше! Травматичні досвіди мавпують найбільше!

От, наприклад, коли індустрія краси запропонувала ботокс, то багато хто не наважувався на цей експеримент, бо не знав, яким же буде довгостроковий ефект. Минули десятиріччя, ми маємо навколо сотні тисяч облич, що зливаються у одну погано зроблену театральну маску, з якої не видно чи трагедію, чи комедію нам зараз покажуть. І що ви думаєте? Замість того, щоб відмовитися від повторення помилок інших, майбутні жертви уколів краси біжать за ними наввипередки. Тому що коли пограничного явища стає достатньо багато, то воно має всі шанси стати нормою. Ми не вчимося на помилках інших, ми ставимо ті ж експерименти на собі, це такий новий вид мазохізму.

Ми не вчимося на помилках інших, ми ставимо ті ж експерименти на собі

Те ж відбувається і з батьками, що випихають дітей на сцену ледь не з пелюшок - хай це буде хоч "співоча кар'єра", хоч "модельний бізнес" чи просто "відеоблогінг". Коли власна професійна імпотенція не дає реалізуватися, то чому б не експлуатувати свою дитину?

І тут, повертаючись до ефекту уколів краси, можу сказати: у нас є наочний приклад того, що стається з дітьми, які отримують свої 5 хвилин слави надто рано, далеко ходити не треба - Аліна Гросу. З неї, починаючи з трирічного віку, батьки ліпили "популярву" (англ. "attention whore"). Коли все тільки починалося, соціум не особливо критикував побачене - ми просто не знали, у що це виросте. Аж раптом у 14 років ми побачили затягнуту в латекс Гросу верхи на мужику в садо-мазо трусиках. Потім з'явився її відомий "дакфейс" не гірший за той, що у Ірини Білик. Вершина на разі - це кліп "Хочу я баса".

Батьки подібних творчих одиниць, схоже, не розуміють, наскільки дитину калічить досвід зірковості, "популярвості". Після прикладу Гросу їм слід зробити висновки: не треба перетворювати дітей на надутих ляльок, навіть на невинних королев краси, аби згодом діти не вважали, що через красу чи достатню медійність можна всього досягати. А яким способом завойовувати увагу - справа десята. А хоч би і привселюдною тезою "хочу я баса".

Раптом у 14 років ми побачили затягнуту в латекс Гросу верхи на мужику в садо-мазо трусиках

Дорослі раптом забули, що несуть відповідальність за слабших. Діти вимушені просто імітувати все те, чого хочуть від них мами з хворобливою нереалізованістю, яку компенсують за чужий рахунок, не усвідомлюючи цього. Так що маємо фабрику "алін гросу" поставлену на потік. І нікого не лякає її травматичний досвід, бо чим більше таких "алін", тим швидше соціум почне дивитися на це як на норму.

А що там з Аліною зараз? Вона й далі фонтанує творчістю. В останньому кліпі продемонструвала, що недаремно отримала акторську освіту в Москві. Акторський талант просто буяє з екрану. У відео Аліна показує нам, як слід правильно страждати і для цього треба, щоб на передньому плані обов'язково був "дакфейс".

Без "дакфейсу" ваші страждання будуть неповними так і запам'ятайте! Як і без уколів краси, що їх Аліна робить собі з раннього віку, бо це ж так цікаво мавпувати травматичні досвіди інших.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі
Олена Подолян Психотерапевтка, директорка ГО "Форпост"
Мирослава Барчук Журналістка