Про рішучість ПОПи.

Багато хто з нас, навіть тих, хто голосував за ПОПу починають обурюватись на нерішучість справ та дій президента ПОПа та його політичної команди.

І це Ваше обурення мені зрозуміло. В такий складний для України час, в час війни України з росією, наш президент ПОПа, а він же одночасно і головнокомандувач, мав би діяти рішуче, а головне - зрозуміло всім нам. Не слово-блудити та висловлюватись дво та навіть три-значно ...

Не вести перемовини з ворогом про якесь "перемир'я" ...

Не звітувати про скільки і чого кудись та якось комусь ...

Не показувати нам постійно свою кислу-плачущу морду лиця ...

А своїми зрозумілими всім словами та діями об'єднувати нас, вести до перемоги над ворогом окупантом росією. Чому так не відбувається ?

А тут пояснення просте.

Президенту та головнокомандувачу треба ПРИЙМАТИ рішення ! А за прийняте рішення та дію потім ЗАВЖДИ треба буде відповідати. Якщо волинив час, бла-бла-бла-кав, кудась-щось-якось пояснював, а жодних рішень не приймав, то відповідальності за це не буде жодної.

Принаймі на це і сподівається президент ПОПа та вся його риго-анальна солідарність. Попереду чергові-поза-чергові вибори до врУ, в якій ПОПі в карай необхідно в любий спосіб мати свою більшість, і бажано щоб та його більшість була конституційною.

А тому ЖОДНИХ проУкраїнських рішень президент ПОПа перед цими виборами приймати не буде, щоб не понизити свою "любов народу", тому що перед ним поставлено зовсім інше завдання.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"