Скільки коштує європейське майбутнє України?

Учора закрили кримінальну справу проти М. Добкіна. "За відсутністю складу злочину". Та невже? Заклики і політичні дії з метою розчленувати Україну – це не злочин?! Організація відомого "украинского фронта" із закликами "освобождать Украину" від українців – це не злочин?! Та якби не добкінський "Оплот", жодна крапля крові не пролилась би ні в Харкові, ні на Донбасі!

Нас усіх вважають дурнями чи нам усім демонстративно плюють в обличчя? Показують, що як робили, що хотіли, так і роблять? Скільки міліонів хабарів отримала наша Феміда, щоб не помічати очевидного?

Мій син назвав Майдан війною людей проти бидла. Правда. Бидло без совісті й розуму пролізло на високі державні посади без уявлення про інтереси держави. Слідчий, прокурор, суддя, отримуючи хабарі, тільки раділи грошам у руках, і все! Вони неспроможні прорахувати можливі наслідки своїх дій для держави, яку вони мали б представляти. Вони неспроможні прорахувати наслідки і для себе особисто!

А наслідки бачаться тільки загрозливі. По-перше, нас може чекати новий сплеск сепаратизму в Харкові. Я не знаю, що там написано в паперах Добкіна щодо освіти, але на обличчі виразно написано два класи. Якраз такі потрібні Москві, щоб думати не вміли, а тільки повторювали завчені брехні. І тим досягали мети, потрібної Кремлю. Ви помітили, як синхронно: вранці повідомили про активізацію російських військ біля кордону Харківщини, а по обіді показали Добкіна з паперами про зняття звинувачення? Я не військовий експерт, я бачу в надгризеній Молдові, Грузії, Україні тільки гиденьке бажання наплювати сусідці в борщ, "чтоб такая умная не была!". Та й сам Путін у Мінську сказав, що не знає, шо буде далі. Цілком можливо, що, відволікши увагу до Маріуполя, Путін рушить на Харків: потужний науковий і виробничий потенціал його набагато привабливіший для загарбника, ніж депресивний Донбас. Тоді вже в Харкові почнуться руйнування, пожежі, кровопролиття. А Добкін утече, як утік у Київ мер Донецька: розкрутив війну – а гинути лишив інших. Невже багатоміліонні збитки від руйнування підприємств і жител, неоціненні людські життя варті менше, ніж хабар за свободу Добкіна?

По-друге, нас може чекати новий сплеск сепаратизму в Харкові. Добкін вийшов без судимості, тобто буде балатуватися в депутати. Два класи освіти не дадуть змоги придумати для приваблення виборців щось інше, ніж завчену з чужого голосу пісню про відмінність Харківщини від України, пісню поділу на "мы" і "они", поливання брудом нас, тобто "они". І ті ж два класи не дозволять передбачити наслідки такої агітації: у суспільстві, і так збуреному війною, найменша іскра призведе до пожежі з непередбачуваними наслідками. Я сказала "по-друге", бо нібито інші дії матимуть ті ж наслідки. Невже криваві побоїща, рани людські варті менше, ніж купка купюр?

Добре, якщо Добкіна не виберуть. Але не варто тішитись ілюзіями: умілі маніпуляції проблемами України знов приведуть у владу багато знайомих "облич", і на Сході багато хто традиційно буде голосувати не за кращих, а за своїх. Чули Герман? "Дострокові вибори парламенту треба проводити з достроковими виборами президента". Там іде гаряча робота, там далекосяжні плани! А тут відпускають Добкіна для підсилення цієї роботи! Та й ще до виборів: у вересні збираються ратифікувати угоду з ЄС. А впевнені у владі, що голосів наберуть? Якщо зараз Добкін підключиться до ворогів Договору, то ручатись за будь-що складно. А якщо договір ратифікований не буде, то Україна буде відкинена від нормального розвитку ще на невизначений час.

Оті слідчий, прокурор і суддя не хочуть жити у європейській країні? Хочуть. Але їм не вистачає розуму побачити, що взяті сьогодні гроші завтра поховають європейське майбутнє всієї України, а, отже, і їх власних дітей.

Судити ж чесно, як присягались, їм заважає відсутність честі й совісті. Це не державні люди, це тупе жадібне бидло! Вони всі тих, хто не б'є їх, зневажають! Оранжова команда не посадила нікого – і що, дочекалася вдячності? "Сделали, как котят!" І новій владі те ж буде, якщо відпускатиме відвертих і лютих ворогів!

У зв'язку з цим і фундаментальне: якщо держава не судить злочинців – вона дочекається самосудів! Он якийсь "оракул" нагадав нам Коліївщину. Цілком може бути, якщо не побачить народ судів над злодіями і зрадниками!

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"