Олександр Бригинець
Журналіст, громадський діяч, Позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО
30.04.2014
2837

Жуків острів перетворюють у звалище

Звернувся до Прокурора м. Києва з проханням вплинути на органи виконавчої влади, які ігнорують звернення киян щодо ліквідації звалища на острові Жуків.

Звалище знаходиться в ста п'ятдесяти метрах від в'їзду на острів по правій стороні за територією ШЕУ "Магістраль" і має адресу вул. Лютнева 58-г. Знаходиться в безпосередній близькості до річки Коник.

Оскільки площа звалища за два роки збільшилася зі 150 до 600 квадратних метрів, а висота сміттєвого шару з 1 метра до 3 метрів, то не складно підрахувати скільки кубічних метрів сміття вже знаходиться на цьому звалищі. Крім того, його регулярно доповнюють новими відходами, які присипають землею. Найнебезпечніше - це загроза проникнення токсичних забруднених вод, які проходячи через сміттєвий шар в річку Коник, попадають далі в Дніпро, і таким чином отруюють усю Україну.

Острів Жуків є заказником, об'єктом природно-заповідного фонду. Таким чином, нарахування збитків, нанесених державі вказаним звалищем, має обраховуватись відповідно до такс щодо природно-заповідного фонду.

У зв'язку з цим, я звернувся з проханням стягнути з утримувача території відповідну суму збитків, нанесену державі засміченням території природно-заповідного фонду та порушити кримінальну справу за статтею 252 ККУ.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"