Сесія Київради таки відбудеться

Пленарне засідання Київради таки відбудеться, незалежно від того, як воно називатиметься.

Мені щойно повідомили про те, що секретар Київради Г. Герега призначила на 13.00 завтрашнього дня – 2 квітня – погоджувальну раду щодо проведення пленарного засідання Київради.

Київська влада подає все так, ніби вона добровільно вирішила скликати пленарне засідання Київради. Насправді, якби не подавала влада рішення про скликання засідання Київради, ми розуміємо, що воно було написане під диктовку громади і опозиції, яка змогла своєю рішучістю та протестними діями натиснути на владу.

Депутати владної більшості Київради так і не підписалася під зверненням до секретаря Київради Г.Гереги щодо скликання позачергової сесії Київради.  На сьогодні опозиція зібрала 35 із 40 необхідних підписів для скликання Київради.

Нагадаю, 25 березня 2013 року фракція "БЮТ-Батьківщина" у Київраді звернулася до секретаря Київради Г.Гереги з проханням терміново скликати позачергове пленарне засідання Київради щодо питань надзвичайного стану в Києві та позбавлення повноважень голови КМДА О.Попова. Але у зв'язку із тим, що Г. Герега проігнорувала звернення фракції і не повідомила офіційну причину нескликання сесії Київради, депутати фракції "БЮТ-Батьківщина" та "УДАР" у Київраді поставили особисті підписи під зверненням до секретаря Київради Г. Гереги щодо скликання позачергової сесії Київради.

27 березня 2013 року за участі опозиції та киян біля КМДА відбулася акція протесту проти незадовільної роботи КМДА та її служб щодо подолання наслідків стихійного снігопаду та вимагати відставки О. Попова.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"