В черзі на звільнення стоїть Садовий

Почувши від голови КМДА О.Попова пропозицію покласти персональну відповідальність за стабільну роботу міста під час можливого паводку на директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергія Садового, зрозуміла, що наступним кого звільнять в КМДА буде Садовий.

Це очевидно, адже за нинішнього стану міста, коли сніг фактично не чиститься і не вивозиться, паводку в столиці не уникнути.

Попов не повинен ухилятися від відповідальності і зобов'язаний приймати рішення, не перекладаючи проблему з хворої голови на здорову. Нічого підставляти клерків! Треба починати із себе! Тому я вважаю, що вся відповідальність за надзвичайний стан в Києві, тим паче після звільнення з посад трьох чиновників, має лежати персонально на О. Попові. Якщо він не здатен тримати ситуацію в критичні моменти в своїх руках, то він не гідний зватися очільником.

Як відомо, відповідно до розпорядження КМДА від 30.08.2012 р. N 1515 "Про тимчасовий розподіл обов'язків між головою КМДА, першим заступником голови, заступниками голови КМДА та заступником голови КМДА-керівником апарату виконавчого органу Київради (КМДА)" в обов'язки заступника КМДА О. Мазурчака входить забезпечення сталого функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у м. Києві.

Таким чином, О. Попов, а не хтось інший, має відповідати за стабільну роботу міста під час паводку.


Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"