Акція на захист вчительки Ніни Москаленко та інші заходи націоналістів

Останнім часом Київська "Свобода" провела декілька заходів:

1. У Києві активісти знищили незаконну забудову на Троєщині

9 грудня 2012 року по вулиці Бальзака, 54-А у Києві свободівці, люди доброї волі та мешканці найближчих будинків провели акцію проти зведення незаконної забудови. Декілька сотень обурених киян знищили паркан по периметру території, де раніше був розташований дитячий майданчик, а нині без жодних дозволів планується забудова.

Фото та відео: http://www.pravda.com.ua/photo-video/2012/12/9/6979067/

Більше тут.

2. Кияни завадили пропаганді гомосексуалістів та комуністів

8 грудня 2012 року в Києві було заплановано акцію гомосексуалістів на захист сексуальних збочень. Проте завдяки п'ятьом націоналістам було розігнано шабаш п'ятдесяти збоченців.

Пропагандисти педерастії домагаються публічного визнання рівності з нормальними громадянами, намагаються тероризувати суспільство екстремістськими заявами про гомофобію.

Ось цитата ультралівого активіста та пропагандиста педерастії Алєксандра Володарського: "Быть геем (хотя бы на словах) сегодня - это почётная обязанность каждого приличного человека". Як же непристойно зі сторони журналу "Телекритики" надавати йому трибуну.

Більше тут.

3. Свободівці вимагають усунути суддю Кицюка від справи Ніни Москаленко

10 грудня 2012 року в Києві активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" пікетували засідання Печерського районного суду у справі проти вчительки української мови Київського військового ліцею Ніни Москаленко. Нагадаємо, що за вказівкою рейдерів проти вчительки сфабриковано справу, за якою 48-річну жінку звинувачують у тому, що вона побила одного з бандитів лопатою. Розгляд справи було перенесено на 20 грудня.

Хід судового слухання справи вкотре здивував. Упереджене ставлення судді Віктора Кицюка підтвердив факт фальсифікації кримінальної справи. Він відмовив у задоволенні клопотання по суті захисника Ніни Москаленко. У клопотанні йшлося про те, що медична експертиза здійснена людьми, які згідно з законом "Про судову медичну експертизу" і реєстру відповідних осіб на це не уповноважені. І відтак висновки про завдання літньою жінкою шкоди здоров'ю середньої тяжкості молодику 27-ми років є не більш ніж брехнею. Інакше кажучи, суддя не взяв до уваги факт, що люди з вулиці видали себе за медичних експертів.

Сфальшовані свідчення на основі цієї "експертизи" стали основою для порушення кримінальної справи. Представник прокуратури, зачитуючи обвинувачення, навів свідчення рейдерів про те, як жінка нібито "била лопатою по голові" їхнього поплічника. Це постійно викликало сміх у свідків слухання.

Суддя також відмовив у заслуховуванні анкетних даних "потерпілого" Бондаря. Адвокат вказав судді на те, що останній намагається приховати таким чином інформацію про те, як охоронець приватної фірми неодноразово брав участь у рейдерських атаках на землю пересічних громадян.

За запитання щодо упередженості суду міліція за вказівкою судді вивела із залу заступника голови Київської "Свободи" Юрія Ноєвого.

Біля входу в приміщення Печерського суду відбулася акція протесту проти несправедливого суду над вчителькою. У ній взяли близько півсотні активістів Київської "Свободи".

"Суддя Кицюк, якого перевели з Харкова в Київ, відомий тим, що є давнім другом рейдерів і недобросовісних банків. Зважаючи на те, що він веде справу Ніни Москаленко на основі сфальшованих даних, треба вимагати заміни цього судді на іншого – нехай він не отримає під ялинку чергового хабаря від рейдерів. Кицюка націоналісти записали в "чорний список". Люстрація – не за горами", – зазначив Юрій Ноєвий.

Учасники акції скандували: "Суддю Кицюка – на мило!", "Геть рейдерів!", "Судіть бандитів, а не педагогів!".

"Свободівці ніколи не залишать у біді простого українця. Ми допоможемо всім, чим можемо вчительці Москаленко. Бандити не заберуть землі у вчительки. Ми готові за це битися", – наголосив відповідальний ВО "Свобода" з питань молодіжної політики Руслан Андрійко.

Прес-служба ВО "Свобода"
Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"