Mикола Михник
ГАРМАТИ НЕ МУСЯТЬ СТРІЛЯТИ ! Чернігів. Пенсіонер, дитя війни. Інженер - гідротехнік. Мудрим не став, бо в селі проживав тільки до закінчення десятирічки, звідки перейняв трохи розсудливості... Отож і ділюсь.
04.02.2012

Донбас тільки порожняк і гонить.

         В січні 1937 року Надзвичайний Всеукраїнський з'їзд Рад схвалив нову Конституцію УРСР з повним спектром прав і свобод громадян (як завжди – тільки на папері). На ділі уже в березні першим секретарем ЦК КП(б)У було призначено Менделя Хатаєвича, який за підтримки Лазаря Кагановича  замінив всіх завідуючих відділами ЦК вихідцями з Донбасу. Майже всіх других секретарів обкомів було заарештовано за звинуваченням в троцькізмі і українському націоналізмі. Вже в липні 37-го були створені обласні "трійки", які заочно виносили смертні вироки тисячам безвинних людей, в тому числі, були репресовані і перші секретарі обкомів.

       Здається, що кадрова політика нинішньої влади в дечому схожа з тими чорними роками: майже всі вихідці з Донбасу, хоч прізвища Лазар і Мендель тепер не в моді. А спроба перелопатити Конституцію на більш "справедливу", та й ще під керівництвом екс- політолога КПРС Кравчука, наводить на  невтішні думки, які реальними подіями сьогодення cтають ще більш невтішними.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі