Ексклюзиви
Неділя, 29 квітня 2007 16:07

За пологи в Гонконгу китаянки платитимуть удвічі більше

Китайські закони забороняють батькам мати більш як одну дитину. Щоб обманути систему, жінки їздять народжувати до Гонконгу, спеціальний адміністративний район КНР. Там це дозволено робити.  Однак через наплив породілей потерпають місцеві жительки — пологові будинки завжди переповнені.

Народжувати в Гонконгу вигідніше з кількох причин. Головна — фінансова. Дитина, яка з"явилася на світ, отримує місцеве громадянство, а разом із ним — можливість легально працювати, навчатися та лікуватися. Середній дохід на душу населення там у 12 разів вищий, ніж загалом по країні.

Існує справжня схема, як народити в Гонконгу. Під виглядом туристки жінка перетинає кордон, доки вагітність ще не помітна. До пологів переховується. Квартиру підшуковують посередники. Таких фірм з"явилося вже кілька.

Коли настає час народжувати, жінка викликає "швидку" й опиняється прямо на операційному столі.

2006-го в Гонконгу народили близько 15 тис. китаянок. Це в кілька разів більше за показники попередніх років.

Ситуацію обіцяє змінити уряд району. Тепер вагітних жінок із Китаю почали пропускати через кордон, якщо вони попередньо зарезервують собі місце в лікарні та оплатять медичні послуги. Тариф для них збільшили удвічі.

Зараз ви читаєте новину «За пологи в Гонконгу китаянки платитимуть удвічі більше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 2188
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути