Вівторок, 23 вересня 2008 16:01

У турецькому готелі працюватимуть самі жінки

Керівництво готелю "Імідж" на турецькому середземноморському курорті Мармаріс звільнило весь чоловічий персонал. Службовці готелю постійно зав"язували стосунки з туристками.

— Терпець урвався, коли я побачила, як один з барменів вийшов із туалету з британською туристкою, — розповідає менеджер "Іміджу" Пелін Юсел. — Відтоді в готелі працюють тільки жінки.

Пелін каже, що майже кожен працівник готелю від швейцара до адміністратора крутив роман із туристками. Нерідко чоловіки займалися особистими справами в робочий час. Іноді офіціантів та аніматорів помічали в номерах гостей, на пляжах і в кафе на території готелю.

— Деяких із них я вважала порядними чоловіками, — додає Пелін. — Гадаю, з жінками таких проблем не виникне.

Нині в "Іміджі" залишилося чотири працівниці. Вони обслуговують 27 номерів готелю, ресторан та невеличкий пляж. Адміністрація займається підбором персоналу. Нові працівниці будуть лагодити крани, чистити басейни, піднімати багаж та розміщати гостей.

Зараз ви читаєте новину «У турецькому готелі працюватимуть самі жінки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода